13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

Lusage

Sözleşme devam ederken en az 1 sezon sonra 5 m $ dan yukarıda bir bedele satabileceğin; Türkiyede eşine nerdeyse hiç rastlanmayacak kadar üst düzey bir defans oyuncusunu satarlar ise anlayınki hedef ligde kalmak..

twitter

Ne diyelim hayırlı olsun

Bonservis bedelide çok komik bir rakam olacak muhtemelen

ahmetsefa55

yaa adama en yakın kısıler boyle bırsey yok dıyorlar sız hala ne dıyosunuz.anlasırsa anlassın ayrıca cok da tın yanı.
bır kemal gıder bır kemal gelır.kımler geldı geçtı , kemal'e mı kaldık ?
sız canınızı sıkmayın.tek soru işareti yenı yonetım futboldan anlıyo mu ? anlamıyosa da futboldan anlayan bırılerını işin başına getirecekler mi ?

Lusage

Sattılar demiyorum. Satarlar ise bunlar futboldan anlamıyorlar demektir. Buda zaten olmayan parayı boşa çarçur edeceğimizi gösterir.

Bu ülkede çok üst düzey defans varya o yüzden Galatasaray dünya kadar gol yedi. D.Kiev Beşiktaş a 8 tane salladı. Elimizde Türkiyede eşine rastlanmayacak kadar iyi yer tutan top kesen topu oyuna sokan bir mücevher var. Hala ne kemaller gelir diyoruz. Gelmez arkadaş gelmez.

kuzey55

hedef ilk 5 deyip kadroda oynayabilecek 4-5 oyuncudan en önemlisini satıyorsun bu nasıl bir çelişkidir? ayrıca gitti diye de yas tutacak değiliz.umarım çok ucuza kapatmamışlardır.

LisandroLopez

Ersan dan bence kat kat daha iyi olan bi savunma adamının, başarısıyla bel kemiğin haline gelmiş bir stoperin gitmesine
''giderse gitsin'' diyebilmek kafamda soru işaretleri bıraktı doğrusu...

beşnumara

AlıntıErsan Gülüm yalvardı
Beşiktaş'ın bonservisi konusunda Adanaspor'la anlaşamaması üzerine genç stoper, Başkan Demirören'e çıkıp, yardım istedi.

BEŞİKTAŞ'IN sezon başında 350 bin euroya Adanaspor'dan kiraladığı Ersan Gülüm, Siyah-Beyazlılar'da kalmaya kararlı... Ferrari ve Sivok'un sakatlıklarında forma şansı bulan ve gösterdiği performansla herkesin beğenisini kazanan 24 yaşındaki stoper, kiralık sözleşmesinin bitiminde Adanaspor'a dönmek istemiyor. F.Bahçe ve Trabzonspor'un da transfer etmek istediği genç yıldız Beşiktaş'ta kalmak istediğini her fırsatta dile getirirken Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın bonservisini alma çabaları sonuçsuz kalınca strese girdi. Ersan, Adanaspor'la pazarlıkların rafa kaldırılması sonrasında Başkan Yıldırım Demirören'e çıkıp yardım istedi. Adalı'nın transferden vazgeçmesine üzülen genç stoperin, Demirören'e "Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum. Ne olur bu konuda bana yardımcı olun. Ben burada kendimi buldum, burada devam etmek istiyorum. Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum. Kendi adıma her türlü fedakarlığa hazırım" dediği öğrenildi. Demirören'in de Adanaspor'la bir kez daha konuşma sözü verdiği belirtildi.
ajansspor
Adanaspor başkanı bayram akgül her zaman söyler ben futboldan anlamam diye.Bunu dediği halde o adamdan ersanı alamayanlar bizimkilere sarılmış demek ki.Bizimkiler İnşaallah bayram akgül kadar bilirler futbolu.

Akyol

Son durum ne Fatih gitti mi Kemal?

ahmetsefa55

valla yazmayalım dedım ama bıraz once ntvspor da bjk nın kemal tokakla kesın olarak 4 yıllıgına anlastıgını soyledıler.

Akyol

Hangi yönetim sattı peki? Ne kadar para alıyoruz?

Jnr.Serkan

Taş çatlasa 400-500 milyar almışızdır...Gitti takımın emniyet sibobu

kuzey55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Mayıs 2011, 14:56:27

abartma bence o kadar da salak değildirler.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 16 Mayıs 2011, 14:56:27
turguttan 1.4 milyon kazandıysak kemalden 5 den asagıya kazanmamaız lazım.şu an için tabi.bizde kalsa 1 sene daha milli takıma gitse çok daha fazla kazanırız.aslında devreye fenerbahceyı de mı soksak ? mehmet topuz mısalı kapısırlar belkı  :o

kuzey55

gs de istiyomuş kemali arayı kızıştırmak lazım.

LisandroLopez

Galip Öztürk'e bizzat gitmedilerse, Galip Öztürk yönetim işleriyle ilgileneyim derken baştan sağmak için okeylemediyse,
veya şuan ki yönetim bu işte söz sahibi olup giderayak Samsunspor'un menfaatlerini düşünmeksizin iş yapmadıysa Kemal şuan Samsunspor'un oyuncusudur.