13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

Serkan

aha ağızdan öpüşmeli film .d

Kaya

Fatih bunun yanında senden Kasımpaşadaki KELler'i istiyoruz..Valla o futbolcunun bizde olmasını çok isterim hadi koçum

kuzey55

fesata yormayalım lütfen orada memnuniyet belirtmek için kullanılmış bir deyim var :)

Ollivanders

Kelinden öpebilir miyim :D

beşnumara

Başlığmız Kemal Tokak :) Ula takımında üç tane KEL var arkasında da yüzlerce KEL var bırak daa şu KELlerin peşini ;D :D
KELler uzmanlık alanım değil sadece özürüm ;D ula menajermiyim ben transfer komitesindemiyim.Hem onu getirse getirse sen getirirsin.

beşnumara

Kaya

KELler'i getir dedim o kadar...Buradan en çok okunan sayfadan transfer komitemize ve çok değerli kelimize sesleniyorum..KELler alınmalıııııı....Şaka değil bu söylediğim çok iyi oyuncu kapalım..

beşnumara

Ne yalan söyleyeyim ben de beğeniyorum o Keller'i

özkan

Fatih abi kemal gitsin,samsuna giremeyeceğini biliyosun demi  ;D

sadece55

Giderse çok takacağını sanmıyorum zaten :)

kumköylü ahmet

gitmemeli bence en az bir sene daha oynamali bizde kendisi adanademirsporu tutuyormus  :D

ender

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un başarılı futbolcusu Kemal Tokak, büyük takımlarda oynamak istediğini söyledi.

Tokak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hedefleri olduğunu belirterek, "Ama Samsunspor ile bir yıl daha sözleşmem var. Büyük takımlarda oynamak tabi ki isterim. Bu tamamen kısmet. Şuan bir şey diyemiyorum. Hedeflerim arasında, futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek var. A Milli Takımı'nda oynamak istiyorum. Ancak bugüne kadar büyük bir takım tutmadım. Ben küçüklüğümden beri koyu bir Adana Demirspor taraftarıyım" dedi.

Samsunspor'un Süper Lig'e yükselmesini de değerlendiren Tokak, iyi bir yönetim, iyi bir teknik heyet ve iyi bir futbolcu kadrosu bulunan Samsunspor için başarının kaçınılmaz olduğunu bildirdi. Tokak, "Bunun neticesinde de şampiyon olarak Süper Lig'e yükseldik. Önümüzdeki dönemlerde de Samsunspor başarılı olacaktır çünkü potansiyeli çok olan bir takım. Taraftar anlamında inanılmaz destek alıyor" diye konuştu.

Tokak, teknik direktör Hüseyin Kalpar'a kendisine güvenerek sezon boyunca forma şansı verdiği için de teşekkür etti.

ngonge

Alıntı yapılan: ender - 05 Mayıs 2011, 12:06:35
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un başarılı futbolcusu Kemal Tokak, büyük takımlarda oynamak istediğini söyledi.

Tokak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hedefleri olduğunu belirterek, "Ama Samsunspor ile bir yıl daha sözleşmem var. Büyük takımlarda oynamak tabi ki isterim. Bu tamamen kısmet. Şuan bir şey diyemiyorum. Hedeflerim arasında, futbol hayatımı Avrupa'da sürdürmek var. A Milli Takımı'nda oynamak istiyorum. Ancak bugüne kadar büyük bir takım tutmadım. Ben küçüklüğümden beri koyu bir Adana Demirspor taraftarıyım" dedi.

Samsunspor'un Süper Lig'e yükselmesini de değerlendiren Tokak, iyi bir yönetim, iyi bir teknik heyet ve iyi bir futbolcu kadrosu bulunan Samsunspor için başarının kaçınılmaz olduğunu bildirdi. Tokak, "Bunun neticesinde de şampiyon olarak Süper Lig'e yükseldik. Önümüzdeki dönemlerde de Samsunspor başarılı olacaktır çünkü potansiyeli çok olan bir takım. Taraftar anlamında inanılmaz destek alıyor" diye konuştu.

Tokak, teknik direktör Hüseyin Kalpar'a kendisine güvenerek sezon boyunca forma şansı verdiği için de teşekkür etti.

Mantıklı bir açıklama yapmış ama medya başlığı cımbızla almış tabii.

Kendi iyiliği için en az 2 sene daha burda oynaması lazım, çirkef istanbullulara bulaşmadan da avrupaya yolcu edilmeli.

Bu sene giderse ancak yerine Sivok ve Holosko takasta alınırsa olur. ;)

Serkan

Büyük takımlar kim Kemal ? Samsunspor'dan büyük takım mı var ? birilerinin kemal'in kulağına bazı şeyleri fısıldama zamanı gelmiş

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serkan - 05 Mayıs 2011, 12:21:13
Büyük takımlar kim Kemal ? Samsunspor'dan büyük takım mı var ? birilerinin kemal'in kulağına bazı şeyleri fısıldama zamanı gelmiş

fanatik "ads'li" kemal üç eziklerden büyük diye bahsetmemeli. biraz garip açıklama geldi bana. küçüklükten ads'liler bi' şeyler öğretmişler ama tam değil.