13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bence ligin devre arasında yaptıkları haberi kopyala yapıştır yapmış olabilirler 14 maç dediğine göre :P ;D

55__Gurbet__55

CNN'de kemalin besiktasla prensipde anlasdigni söylediler.
Insallah yalandir.

LisandroLopez

Başkan kaybetmek istemiyoruz hiç bi oyuncumuzu dedi,Kemal'in maç sonu yaptığı açıklamalar da ortada.
Bu şehrin havasını ilgi alakasını görüp Beşiktaş'a gitmek isteyen varsa buyursun gitsin.
Ama bu transfer haberleri tamamen menajerden kaynaklanıyor.5 milyon euro dan daha cüzi rakama satılırsa Kemal o yönetime yazıklar olsun!!

Jnr.Serkan

Bank Asyadan yeni çıkmış bir takımın stoperine 5 milyon euro vermezler.1 sene daha takımda kalsın aynı performansı göstersin 7-8 milyon euro eder bana kalırsa.Gökhan Zan'ın Milli formayı giydiğini düşünürsek Kemal apayrı bir futbolcu.Gitme be kemal kal efsane ol...Yoksa sende kaybolursun.Ne emreler,canerler,serkanlar geldi geçti...

Ayberk

Haluk Tan kulübe ulaşan bir resmi teklif yok demiş. Bunların yaptığı cambazlık zaten, transfer falan değil! Nerede görülmüş kulüpten önce oyuncuyla görüşüldüğü? >:(

Ollivanders

KArdesim ersanın o kadar ettigi bir ortamda kemal daha fazla eder. Goz var nizam var.

kuzey55

03 Mayıs 2011, 19:55:37 #561 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2011, 20:05:22 kuzey55
Alıntı yapılan: Ayberk - 03 Mayıs 2011, 19:53:29
Haluk Tan kulübe ulaşan bir resmi teklif yok demiş. Bunların yaptığı cambazlık zaten, transfer falan değil! Nerede görülmüş kulüpten önce oyuncuyla görüşüldüğü? >:(

isteyen istediği kadar konuşsun anlaştık desin.yönetim evet demeden kemal istese bile hiçbir yere gidemezzzz...çok isterse anlaştığı söylenen kim varsa verir bonservisini yol alır.

Serkan

lig başlamadan boy göstermeye başladı bizans oyunları....

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Mayıs 2011, 20:02:41
lig başlamadan boy göstermeye başladı bizans oyunları....

Lig başlamadan değil abi gözünü seveyim lig bitmeden  ;D

Serkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Mayıs 2011, 20:05:23
Lig başlamadan değil abi gözünü seveyim lig bitmeden  ;D

Süper lig başlamadan demek istemiştim ben ama  (=

twitter

şimdi trt 3'te tekrarını izliyorum hedef süper ligin

"5 yıl aradan sonra süper lige çıkadrığımız için çok mutluyuz. şimdi inşallah büyük taraftarımızla öbür sene süper ligde çok iyi bir takım oluşturacağımıza inanıyoruz"

demiş, umarım o takımın içinde kemalde olur yine

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 03 Mayıs 2011, 19:53:57
KArdesim ersanın o kadar ettigi bir ortamda kemal daha fazla eder. Goz var nizam var.

Bence ersan hayatda 7-8 milyon etmez. Sadece medyanin sisirmesi.Bejeke alirsa 3mio dan fazla vermez. Daha fazla etmiyorda zaten. Kemale gelince kemalde 5mio etmez.Ama bu sene gösterdigi performansi bidaki senede gösterebilirse o zaman degeri 5 degil 10mio olur.

Ollivanders

Stoper eksikliginin yaşandıgı bir ortamda bence kemal 4-5 mil eder .

55__Gurbet__55

bence daha erken. Seneyi beklemek lazim

KareAs55

Kalırsan başımızın tacısın , gidersen yolun açık olsun...   ;)