Çağrı Ortakaya

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:53:36

« önceki - sonraki »

özkan

1000 tl ile olan bir iş.bizimkilerin hayır demeyeceği bir husus.

Sadece Samsunspor

Ben stopere cekilir demistim cogu kisi kenan stoper olacak diyordu. Gayette iyi oynadi ordan. Tebrikler

ngonge

Ben Çağrı ve Ufuk'un gidişini çok yadırgamıyorum. Futbol eskisi gibi değil. Parayı veren düdüğü çalıyor. Paraları son gün verilse zaten kalacaktı bu oyuncular. Onlarca kez söz verilmesine rağmen tutulmadı. Keza kalan oyuncuların da son gün ödemesi yapılmasa onlarında çoğu gitmişti. Alacakları için TFF'ye başvuran tüm oyuncuları aynı potada değerlendirmek lazım. Bir şekilde bu oyunculara ihtiyacımız var ve olabildiğince yararlanmamız lazım. Sezon sonunda ciddi bir yönetimimiz olursa aidiyetleri sorgulanır.

Kaya

Bu konuyu Göksu ile konuşma fırsatım oldu. Uzun uzun yazıp takım içi sıkıntı oluşmasını istemiyorum  kısaca şunu söyledi Göksü.. ''Biz gitmeyi tercih etmedik gidebilirdik''

Gidenler gitmeyi tercih etti dönenler de gitmeyi tercih etmişlerdi ve döndüler ya da dönmek zorunda kaldılar.

Sahiplenenleri de tepki verenleri de haklı buluyorum.Yeteri kadar da konuşuldu artık önümüze bakmalıyız diye düşünüyorum.

sadece55

Göksunun futbolculuğuna herşey denilebilir ama adamlık konusunda hakikaten futbol camiasının en karakterli adamlarından birisi.

55.hakan

Her pozisyonda acillik olmuş gibi kıvranman bıktırdı artık.

Sadece Samsunspor

Gitmesine cok kizmistim ama donmeseydi defansi toplayamazdik cok yerinde mudahaleler ypiyor

celebi

Hasan'dan ve Abdülkerim sen iyi

sersa

Tekrar geldikten sonra çok hırslı oynuyor performansı yükseldi.

Kaya

Kızdık ettik felan ama şuan takımın en çok mücadele eden oyuncusu. Hatta ilk yarıdaki performansının iki katı daha iyi durumda.

İnsan düşünmeden edemiyor ; Bu adam boşta kaldı o kadar gün idman yapmadı durumu ortada.Ayite ve Chibuike idman kaçırmadı durum ortada.

İnşallah sene sonuna kadar bu tempoda devam eder.

sadece55

Ben dün beğenmedim. Topla çok yavaş kalıyor çok baskı yiyoruz.

Kaya

Ben de zaten defansif yönden katkısını anlatmak istedim.Tek işi koşmak basmak rakip bozmak bunu da sanırım yapıyor. Zaten oyunun iki yönünü de üst düzey oynasa bu ligde işi yok.

ngonge

Stoperde daha iyi kesinlikle. Hatta Ercan'dan daha iyi diyebiliriz. Hücum futbolu oynayan takımlara bakarsanız önlibero bozması stoper kullanmaları yaygındır.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaya - 20 Şubat 2018, 20:39:07
Kızdık ettik felan ama şuan takımın en çok mücadele eden oyuncusu. Hatta ilk yarıdaki performansının iki katı daha iyi durumda.

İnsan düşünmeden edemiyor ; Bu adam boşta kaldı o kadar gün idman yapmadı durumu ortada.Ayite ve Chibuike idman kaçırmadı durum ortada.

İnşallah sene sonuna kadar bu tempoda devam eder.

Bu yorumun ardından geçen iki hafta ve oynadığımız 3 maçın sonunda yine aynı şeyleri düşünüyorum. İlginç bir şekilde, iyi oynuyor.

oguz_5528

Aldığı paranın hakkını veriyor