29- Famoussa Kone

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Ağustos 2015, 08:46:49

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

mbilla kıçını defansa dayar düşerdi kone ise hep yüzünü kaleye dönmek istiyor.  artı mbilla da bencillik vardı. kone yardımlaşmayı seviyor. "kone>m'billa" diyorum  8)

Burak

Bence hala bir Mbilla değil ama daha çok genç Mbilla  tecrübeli idi . Kafasını kullanırsa o da Türkiye'de para kazanır . Gol vuruşları net bence ezbere vurmuyor yaradana sığınıp

korayxyz

Mbilla iyiydi hoştu ama bizi birçok maçta bencilliği yüzünden yaktı. Örneğin final maçında 2-2 olduktan sonra 3e 1 gittiğimiz bir pozisyonu bencilce harcadı. Kone ise hem güçlü hem de oyun zekası iyi, dolayısıyla takım oyununu iyi oynuyor. Hem oynuyor hem oynatıyor. Musaya hazırladığı pozisyon müthişti. Bir yıldız doğuyor olabilir. Allah nazardan saklasın :)

Ollivanders

Kimse yorum yazmamış bolu maçındaki performansı ile ilgili . Attığı gol öyle üst düzeydi ki murat ortayı kesmeden önce pozisyon alışı topa vuruşu ve ters direğe gönderişi cidden muazzamdı . İzlemek keyif veriyor. Böyle devam

maço

Alıntı yapılan: maço - 24 Ağustos 2015, 13:12:44
yararlı olacak gibi gözüktü,sırtı dönük pasör görevini becerebilirse
ofeadu ve kone, bizim fatih tekke ve gökdenizimiz olabilir.

Birbirlerine alıştıktça çok zor Maçları bile rahat aldırabilirler,
Aynen devam

Jnr.Serkan

Helalin var kara oğlan

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

korayxyz

Çok kötü oynadın bugün. Aldığın her topu bencilce kullandın ve ezdin. Az akıllı ve kollektif oynasan 5-1 almıştık maçı. Hele yaptığın o son hareket, direkt kırmızı en az 2 hafta oynayamayacak. Kesinlikle ceza verilmeli. Terbiyesiz herif.

yirmiuc

Kotu oynadigi macta bile 1 asist yapti 1 de direkten donen sutu var.
Cok sacma bir kirmizi kart gordu 2 hafta takimi yalniz birakacak. Hakem gormez sandi heralde.

usare

A2 de çekemiyor mu 1 maç cezasını..

samsunum

Kulüp böyle kart görenlere  ceza vermeli çok gereksiz yere kart gördü

nomak55

Bence de çok saçma bir kart gördü zaten maçın sonu gelmiş kalk dön git yada yalandan yat yere kalkma arkadaş bende çok takdir ediyorum oyununu ve bize kattıklarını hemde en kritik maçta gbb maçında yoksun hemde iç sahada bencede ceza verilmeli cezasız kalmamalı bizi de bir daha böyle saçmalıklarla yalnız bırakmamalı

maviay55

İlerde top tutan,dağıtan son vuruşu olan bi oyuncu. Formu daha da yükselecektir sezon içerisinde.
Son dakikada yaptığı hareketin cezasız kalmayacağını düşünüyorum nazarlık olsun bu kırmızı kartın

GençKozluklu

Son yaptığı bence o anki mental ve fiziksel yorgunluk sonucu oldu. Bilerek laubali davrandığını düşünmüyorum. Eminim o da üzgündür. Bu sebeple ayrıca bir ceza verilmesine gerek olmamalı. İnşallah takıma daha da katkısı olacak. Biz Ekigho'ya katlanmış bir taraftar ve yönetim olarak Kone'nin üzerine  bu hareketi nedeniyle fazla gitmemeliyiz.

berusa55

8- SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu FAMOUSSA KONE'nin 26.09.2015 tarihinde oynanan 1461 TRABZON - SAMSUNSPOR PTT 1. Lig müsabakasında rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

usare

Cezayı tahkim de onamış. İki maç daha yok yani.