TFF 1.LİG 2020-2021 13. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Menemenspor

Başlatan _SoN_, 04 Aralık 2020, 12:32:12

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

_SoN_

ercan0655

Raqua55

Yenilen aptalca bir gol kacan bir dunya pozisyoon. Yuhh bee menemeni yenemedik.

GurbetciFanatik

Yaziklarrrrrr olsunnnn
Kaleci kurtarmadi üstpne attilar.
Kaleciye kimse baglamasin
Forvetlerimiz resmen MALLLLLLL.

Bu kadrodan bi bok olmaz.
Devre bitene kadar üstlerde kalin yeter.

Savicevic nasil 10 numara adam sahada yok.
Yabancilar tam fiyasko.

Samsunsporun tarihinin en kötü yabanci futbolcularini en zengin dönemimizde aliyoruz

Sadece Samsunspor

Bu takima erkan zengin tarzinda bi oyuncu lazim tecrubeli

eprianu

Ne yeni transferlerden verim alabiliyoruz ne de oyuna sonradan giren futbolculardan. Eldeki malzeme ile bu kadar oluyor

Yanlış hatırlamıyorsam 2011 yılında "Daha iyilerini alacağız" diye Agbetu'yu göndermişlerdi. Dua edelim de o çok iyi gözlem yapan scout ekibimiz daha iyilerini alacağız diye Guido ve Burak Çalık'ı göndermemi. Hücum organizasyonlarımız bu iki ismin o günkü formuna bağlı.

Nuri Asan

Sezon sonunda bu puanları çok ararız, bu sene bu leş ligden çıkamayan aptaldır.

Adanademir, Altınordu Ve şu menemen maçı o kadar posizyonlar kaçtı ki. Kafadan en az bedavadan 6 puan verdik. Yazık.

He bu arada, forvetin olmadığı için bunları atamiyorsun. Ve şampiyonluk elden gidiyor.

Evet, bu sene çıkamayan aptal değil aptal oğlu aptaldır.

eprianu

Bu arada şunu da belirtmek istiyorum. Herkes hesaplarını "devre arasına kadar idare edin, yeter" şeklinde yapıyor ama transferi aynı ekip yaparsa ben çok umutlu değilim. Şu dakikadan sonra risk almaya gerek yok. Bu ligi bilen yerli futbolcular almak lazım.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 08 Aralık 2020, 21:01:36Bu takima erkan zengin tarzinda bi oyuncu lazim tecrubeli

Hocam haklisiniz ben yıllardır Erkan diyorum ama o transfer imkansız. Ertuğrul hoca ile Erkan Eskişehir'den kanlı bıçaklı.

Nuri Asan

@eprianu Hocam katılıyorum. Bir şey diyeceğim. Serdar Deliktaş yada Sertaç Çam gibi adamlar da alınamaz mı alt ligden? Bu ligden değiller ama leblebi gibi gol atıyorlar

Sadece Samsunspor