Samsunspor 2-1 Kayserispor

Başlatan hasselbaink, 24 Temmuz 2006, 18:55:22

« önceki - sonraki »

supporter

Adımız yeter..!

uefa ya gitseler de onlar Kayseri
Küme düşsek de biz SAMSUNSPOR'UZ.

Amsterdamli

Kemal kim ben onu anlamadim!

MeL_55

MeL_55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Kemal kim ben onu anlamadim!

bende

ngonge

yeni bir yıldız mı doğuyor :o

muhtemelen birinin soyismidir dicem ama o da çıkmıyo.. eheh

sunbeam

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "sunbeam"Kenan Yelekmis meger.

Aydinlattigin icin tesekkurler, gollerin yine defans oyuncusundan gelmesi cok ilginc.

hasselbaink

AlıntıKapadokya Cup Futbol Tunuvası'nda C Grubu'nda Samsunspor, Kayserispor'u 2-1 mağlup etti.

Karşılaşmada Samsunspor'un gollerini 30 ve 38. dakikalarda Caner atarken, Kayserispor'un tek golü 72. dakika da Muhammed Hanefi'den geldi. Samsunspor, bu maçta aldığı 3 puan ile grupta 7 puanla liderliğe yükseldi ve bir üst tura çıktı. Kayserispor ise, 1 puanda kalarak turnuvadan elendi.

Kenan değil Caner diyor Ajansspor

neyse fark etmez; mühim olan kazanmaktı
bu arada Kayseri PAF takımıyla değil ligde  oynayacak yedekleriyle çıkmış gibi görünüyor.

sunbeam

Alıntı yapılan: "canikli"
AlıntıKapadokya Cup Futbol Tunuvası'nda C Grubu'nda Samsunspor, Kayserispor'u 2-1 mağlup etti.

Karşılaşmada Samsunspor'un gollerini 30 ve 38. dakikalarda Caner atarken, Kayserispor'un tek golü 72. dakika da Muhammed Hanefi'den geldi. Samsunspor, bu maçta aldığı 3 puan ile grupta 7 puanla liderliğe yükseldi ve bir üst tura çıktı. Kayserispor ise, 1 puanda kalarak turnuvadan elendi.

Kenan değil Caner diyor Ajansspor

neyse fark etmez; mühim olan kazanmaktı
bu arada Kayseri PAF takımıyla değil ligde  oynayacak yedekleriyle çıkmış gibi görünüyor.

Superspor Kenan diyor!http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=28556

hasselbaink

haber7 de kenan diyor
dedim ya isterse malzemeci ismail atsın; yeter ki Samsun kazansın
yarın yerel gazetelerde okuruz!

recai

goller Caner den gelmiş!! helal olsun bee!!

MeL_55