SAMSUNSPORUMUZ 1-0 Diyarbakırspor

Başlatan yaman55, 08 Mayıs 2006, 01:27:35

« önceki - sonraki »

sezer-55

benim samsunsporum küme düşmüş samsundaki i.lerde cimbomun şampiyonluğunu kutluyorlar.Ben cedit mahallesinde oturuyorum samsunda  bu kadar istanbul aşığı adamlar görmedim.Bunların alayı kansız.çok müdahalede bulundum ama nereye kadar.Şampiyonluk kutlayan o kansızlara dayak atsan ne olur insanın içinde olacak biraz samsun ve samsunspor sevgisi UTANIN BE KANSIZLAR.

ngonge

hadzibegiç;

Diyarbakırspor Teknik Direktörü Faruk Hadzibegiç, "İyi oynuyoruz ama gol atamıyoruz. 11 hafta önce geldim. Bu 11 haftalık bilançoya bakın, gol atamama dışında her şey yolunda gözüküyor. Samsunspor'da çok iyi top oynuyor. 2 takımda Süper Lig'i hak eden takımlardı. İnşallah önümüzdeki yıl ikisi de toparlanıp tekrar Süper Lig'e çıkar" diye konuştu.

bu açıklamaları bir türk teknik direktör yapamaz işte...

supporter

son haftalardaki galibiyetlere birini daha ekledik.
ama puanları toplamakta, kenetlenmekte çok geç kaldık.

benim de aklıma bir şarkı geldi..

"İçimde uyanan eski bir arzu
Dedi ki yıllardır aradığım bu..
Şimdi soruyorum bükük boynunuza
Daha önceleri neredeydiniz??"

Foto SS

Samsunspor-Diyarbakır resimleri

Stat dışı artık ıssız..

Şirinler'den son görev : 55.dakikada 55 meşale..

jean

taraftarimiz gercekten alkisi hakediyor seneye donecez

Ladikli

büyük taraftar herşeyihakediyor helal olsun birkez daha SAMSUNSPOR taraftarı olduğum için kendimle gurur duydum.burası SAMSUN BURDAN ÇIKIŞ YOK.

sezgin

İŞTE BU SAMSUN SPORU SEVMENİN ANLAMI İYİ GÜNDE VE KÖTÜ GÜNDE YANINDA OLMAK BEN SAMSUN SPORU ÇOOOOOOOOKKKKK  SEVİYORRRRUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMM
STADA GİDEN VEYA GİTMEYEN TÜM SAMSUN SOPR SEVDALILARINA TEŞEKKÜRLER SENEYE DE SAMSUN SPORU YANLIZ BIRAKMADAN HERKESE SELAMLAR

kadir55ist

selam
arkadaşlar stadın boş olması canımızı sıktı yani koskoca samsun şehri 13 bin kişilik stadı dolduramıyormu üzüntümüz bu görüntülerle daha çok artıyor son maçımızda bu kadar boşluk olursa lig a da boş stadamı oynayacağız.
seneye evimizdeki tüm maçları dolu stadlarda oynamalıyız.
yoksa işimiz zor olur işi baştan sıkı tutmalıyız. büyüklüğümüzü baştan göstermeliyiz medyaya, diğer takımlara,federasyona herkese samsunu göstermeliyiz .
daha ilk maçtan işi sıkı tutup tekrar süper lige çıkmalıyız.

south_london

sen rahat ol dolar o stad.milletin tepkili olduğu kişiler var ondan gelmedi kimse.

Ladikli

SAMSUNSPOR hiçbiryerde hiçbirzaman yalnız kalmaz.birazda bilgisayar başında yazıp çizen bazı arkadaşları artık tribünlerde görürsek daha iyi olur.

beşnumara

Alıntı yapılan: "Ladikli"SAMSUNSPOR hiçbiryerde hiçbirzaman yalnız kalmaz.birazda bilgisayar başında yazıp çizen bazı arkadaşları artık tribünlerde görürsek daha iyi olur.
tamamen katılıyorum :twisted: