A2 Ligi Samsunspor'umuz

Başlatan adige73, 26 Ağustos 2009, 10:29:32

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: **55 - 01 Ekim 2009, 22:53:15
samsunspor A2 9 numara gökhan özkan diyorum başka bişe demiyorum vakti olan gitsin izlesin çocuk takımda en çok gol atan kişi ben 2 maça gittim 2 maçdada gol attı bence yeni bir serkan aykut doğuyor
dediğin gibi inanılmaz bir çocuk.ben de çok beğendim ama serkan aykutla kıyaslanılacak bir tarzı yok.ilhan mansız tipi diyebiliriz fiziki mücadelesinden dolayı. inşaallah karakteri benzemez.hem fiziğini iyi geliştirmesi lazım ve torpilden de kaybetmeyiz bunu.

Ollivanders

a2 de yalan olmadan kendini toplamalı artık

berusa55

Samsunspor A2 takımımız bugün Samsun'da oynanan maçta Karabükspor'u 1-0 mağlup etti...

celebi

gol son dakikalrda geldi anlaşılan.

berusa55

07 Ekim 2009, 17:18:06 #214 Son düzenlenme: 07 Ekim 2009, 17:19:54 berusa55
90. dakika sürekli 0-0 göründü ve sonra 1-0 yazdı. Bazen skoru geç alabiliyolar ama golün dakikası olarak bu sefer 90. dk. yazmışlar; zorlandığımız bir maç olduğu açık. Yine de galip gelmek güzel.

edmontdante

haydaaaaaaaaaa unuttuk ya maçı

ali ihsan

AlıntıSamsunspor uzatmada güldü

A2 Ligi'nde oynanan karşılaşmada Samsunspor, Kardemir D.Ç. Karabükspor'u maçın 7. uzatma dakikasında bulduğu golle 1-0 mağlup etti

MÜSABAKA GEÇ BAŞLADI
A2 Ligi Kuzey Grubu'nda mücadele eden Samsunspor sahasında Kerdemir D.Ç. Karabükspor'u konuk etti. Müsabaka Kırmızı-Beyazlı ekibin 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. Ayrıca müsabaka güvenlik güçlerinin stada geç gelmesi üzerine 15 dakika aksamayla başladı. Maçta ilk kaleyi yoklayan taraf konuk ekip oldu. 4. dakikada Hamdi'nin serbest vuruştarn sert şutunda top kaleci Emre'de kaldı.

ATAKLAR SONUÇ VERMEDİ
Samsunspor 11. dakikada Gökhan Özer ile bir gol pozisyonundan yararlanamadı. Mustafa'nın pasında  Gökhan Özer'in sağ çaprazdan sert şutunda kaleci topu yatarak kontrol etti. İlk yarıda rakibine göre daha fazla pozisyon üreten Kırmızı-Beyazlılar 45. dakikada direğe takıldı. Mustafa'nın serbest vuruştan şutunda top yan direğe çarparak oyun alanına geri döndü. Maçın ilk yarısı başladığı gibi golsüz berabere sona erdi.

GOL UZATMADA GELDİ
İkinci yarıda daha atak olan Samsunspor rakip kalede bir çok gol pozisyonu yakaladı. Kırmızı-Beyazlı futbolcular son vuruşlarda başarısız olunca aranan gol erken gelmedi. Maçın golsüz berabere tamamlanması beklenirken 7. uzatma dakikasında sahneye Gökhan Özer çıktı. Rakibin ofsayt diye durakladığı anda kaleciyle karşı karşıya kalan Özer Samsunspor'a 3 puanı kazandıran golü attı.

SAMSUNSPOR-K.D.Ç.KARABÜKSPOR: 1-0
HAKEMLER: Muzaffer Öztürk, Murat Zavrak, Adnan Kalyoncu
SAMSUNSPOR: Emre 7, Yunus Aydın 6, Yunus Emre 6, Seyit Ahmet 6, Burak 7, Yunus Uzun 5 (Dk. 46 Samet 5), Gökhan 6, Gökhan Özer 8, Gökhan Özkan 5 (Dk. 74 Şener 5), Baransel 5 (Dk. 46 Abdulsamet 5), Mustafa 5
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR: Ahmet 7, Barış 4 (Dk. 32 Tamer 5), Mehmet Berktuğ 4, Mustafa 6, Mehmet Ali 6, Emrullah 5, Hasan Furkan 4 (Dk. 69 Hasan Akay 5), Sefa 5, Yusuf 6, Muhammet 5, Hamdi 4
GOL: Dk. 90+7 Gökhan Özer (Samsunspor)

CurvaSudSamsunspor

AntZ

Yine Gökhan atmış, bu çocukta gerçekten iş var galiba, tebrikler çocuklar.

KareAs55

4- Samsunspor   4 sıradaymısız

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ant55 - 07 Ekim 2009, 22:44:14
Yine Gökhan atmış, bu çocukta gerçekten iş var galiba, tebrikler çocuklar.

Bu Gökhan herkesin konuştuğu iyi olan Gökhan değil, iyi olan Gökhan Özkan, bu ise Gökhan Özer.......

celebi

adige73

bu hafta samsunspor bay dı sonraki 2 hafta üst üste deplasman var

celebi

şu anda 5. yiz asnırım

Yaman55