2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

Ölümüne_Samsunspor

Alıntı yapılan: 55.hakan - 10 Ağustos 2013, 19:55:18
Hayır Sivas veriyor biz aldık demedim :) Ama yönetimden herkes maçta olduğu için geç haberleri olabilir Mersin bizden önce davranabilir.

bence yönetimin süprizi :D abdülkadir'i aldık ve maçta oynucak .d

Ölümüne_Samsunspor

Abdülkadir Mersin'e gitmez !

Boş tribünleremi oynamak güzel
Tıklım Tıklım Abdülkadir Diye Bağıran Bağrına Basan İstiyen Takımamı !

samuray

Ölümüne_Samsunspor

delacoste

Ölümüne_Samsunspor

ugrass

Birtek Umar gerisi hikayee. Bu ortasahayla bizden bir yol olmaz

Ollivanders

Erdem şenin ortasaha oynadığı takımın forveti abdülkadir olsa ne olur...

Sadece Samsunspor

adnan talha ve burak solakel oynamamış hepside 11de oynayacak futbolcular bence

SSKLA

Daha önceden yazacaktım ama herkes çok gergin diye yazmamıştım. şimdi diyeyim murat akyüz den bir halt olmaz. açık net.

Dartagnan

Tamam murat akyuz ıyı bı ızlenım vermedı kabul ama durun bakalım ya. Ademden de bı halt olmuyordu ama bı sekılde toparladı.yorum yapmak ıcın cok erken

minci

Alıntı yapılan: Dartagnan - 10 Ağustos 2013, 23:54:27
Tamam murat akyuz ıyı bı ızlenım vermedı kabul ama durun bakalım ya. Ademden de bı halt olmuyordu ama bı sekılde toparladı.yorum yapmak ıcın cok erken
Belki bir yanını düzeltebilir ancak çok ağır. Bana göre bu yanının düzelmesi bu yaştaki bir oyuncu için olağanüstü zor. Düzelse bile o zamana kadar o kanattan çok pozisyon veririz. O bölgeye fazla geç kalmadan bir çözüm üretilmesi gerekiyor.

cezayir55

SSKLA

Alıntı yapılan: Dartagnan - 10 Ağustos 2013, 23:54:27

ben bu maç için dememdim abi. dikkat edersen ilk geldiğinde yazacaktım dedim yani daha önceki halinide biliyorum ve bence yetersiz. he ama tabii ki bekleyip görelim.

fanatik

Maç sonucunda Teknik Direktör Hüseyin Kalpar maçı değerlendirdi.
İlk defa kendi sahalarında dostluk maçı oynadıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "İnşallah lig maçında iyi bir şekilde burada oynayıp, iyi başlayıp iyi bitirmek isteriz. Dostluk maçı dostça başladı ve dostça bitti. Önemli olan oyuncularımızı görmekti. Hem fizik açıdan hem de oyunsal açıdan. Mümkün olduğu kadar elimizde bulunan tüm oyuncuları oynatmaya çalıştık. Herkesi görmeye çalıştık ve gördük. Oynatmadığımız oyuncularımız var. Bunlarda sakat ve cezalı oyuncuları oynatmadık. Çünkü lig maçında bunlardan faydalanamayacağız. 20 kişilik kadromuzun 20'sini de sahada gördük. Yapılan mücadele iyi ama zaman zaman daha iyi olması gerekirken, eksikliklerimiz oldu. Hamle eksikliğimiz oldu, duruş yanlışlığımız oldu. Pozisyon bulduk fakat pozisyonda verdik. Önemli olan takımımı görmekti ve gördüm. Oyuncularımın oyunundan dolayı, arzu ve isteklerinden dolayı memnun olduğumu söylemek isterim. Çok daha iyi olabiliriz. Oyuncu eksikliğimizde var. Alacağımız oyuncular var. Bunları da bünyemize kazandırdığımız zaman iyi bir Samsunspor olur diye düşünüyorum. İnşallah en kısa zamanda onları da bünyemize katarak arzu ettiğimiz takım ortaya çıkar" dedi.

Transferlerde Ekigho ve Mehmet Yıldız konusunda da açıklık getiren Kalpar, "Eksik olan mevkilerimiz var. Mümkün olduğu kadar almaya çalışıyoruz. Şuanda alınmış bir oyuncu yok. Ekigho ve Mehmet Yıldız için bir şey diyemem. Ancak imza attığı zaman bizim oyuncumuz olduğunu söyleyebilirim. Bizim oyuncumuz olmadığı için arayışlar içersindeyiz. Bu oyuncularla da görüşüyoruz. Aslında benim düşüncelerime göre daha değişik oyunculara da ihtiyacımız var[/f diye konuştu.

Takımın ilk 5-6 haftasının çok önemli olduğunu vurgulayan Kalpar, "Sezon başı herkes fizik olarak iyi durumda. Hepsi kamp geçirdi, çok iyi çalıştılar. Onun için iyi takım, zayıf takım, kötü takım diye ayırt etmek doğru değildir. Tüm takımlar dişe diş, başa baş mücadele eder. Özellikle 5-6 hafta böyle devam eder. Çünkü kampta çalışmış olduğu çalışmasının semeresini görebilir. Buda fizik açıdan takımlar arasında belirgin bir açıklık olmaz. Burada usta oyuncular ön plana çıkabilir. Usta oyuncular ön plana çıktığı zamanda farklılık ortaya çıkabilir. Mümkün olduğu kadar sistem ve taktik olarak da herkes görevini yapabilmek adına 5-6 maç müthiş mücadele ederler. Ondan sonra değişkenlik söz konusu olur. Takımlarda çok büyük değişkenlik olabilir. Ama biz mümkün olduğu kadar iyi başlayıp, iyi bitirmek istiyoruz. Eksik oyuncularımızı da tamamlamaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Hoca alınan oyuncuları istemiyoda başka oyuncu istiyomuş gibi bir açıklama yapmış