SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Karabudun

Alıntı yapılan: Erdinc - 28 Ocak 2017, 23:40:24
Storedan temin ettim ben stadın ordada satılır İnşallah ama malesef yine tanıtım eksik

Eyvallah hocam.

samsun 55

Şu formada çok güzelmiş 👍🏻👍🏻

sadece55

Forma güzelmiş Armana kurban olim Samsunsporum

evolution55

On numara bence de 👏👏👏

celebi

Musti

Şu güzelim formayı yeni transferin elinde koridorda çekilmiş fotoğrafla mı görecektik. Bu kadar iş bilmezlik olur mu?

Karabudun

Nette satış ne durumda? Gurbetteki adam nasıl alacak? Bunlara da bir çözüm getirsinler artık.

Levent ÖCAL

07 Şubat 2017, 16:50:00 #787 Son düzenlenme: 06 Mart 2017, 09:07:38 Levent ÖCAL

Kırmızı-Beyazlı taraftarların merakla beklediği ve lisanslı ürünlerin satılacağı www.samsunsporstore.org online Samsunspor Store yakında hizmete açılıyor.

Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, " kulübü ekonomik anlamda düzlüğe çıkarmak için çeşitli projeler geliştirildiği ve bu projelerden birininde online store olduğunu söyledi. Kırmızı-Beyazlı taraftarların merakla beklediği ve lisanslı ürünlerin satılacağı www.samsunsporstore.org online store yakında hizmete açılıyor. Samsun dışında ve yurt dışında bulunan Samsunlular ve Samsunspor'lular için de hafta sonuna kadar www.samsunsporstore.org sitesini de aktif hale getireceğiz. Bu site üzerinden üyelerimiz aidatlarını ödeyebilecek,  forma satın alabilecek ve bağış yapabileceklerdir." dedi.

Kaynak

Sadece Samsunspor

yirmiuc

Hele şükür.
Sitenin adında store olacağına Türkçe bir kelime olsun.

Karabudun

Alıntı yapılan: yirmiuc - 07 Şubat 2017, 21:46:22
Hele şükür.
Sitenin adında store olacağına Türkçe bir kelime olsun.

Yıllardan beri aynı şeyi söylüyorum, ağzına sağlık renktaşım. Bugün nasıl ki sanal mağazamızın açılacak olmasina seviniyorsak inşallah yarın da bu talebimizin gerçekleşiyor olmasına seviniriz.

sadece55

Bu site üzerinden üyelerimiz aidatlarını ödeyebilecek,  forma satın alabilecek ve bağış yapabileceklerdir." dedi. Uzun süredir bu konuda mail atmaktaydım çok şükür özellikle aidat ve bağış farklılık yaratabilir.

MeL_55

yurtdisina kargo olacak mi?

Shane_Falco

https://www.samsunsporstore.org/

Site aktif edilmiş. Yenileme yapılacaktır sanırım. Mesela beden seçimi yok mu ben mi bulamadım acaba :S

Sadece Samsunspor

Site deneme asamasinda. 13 subatta aktif olacak