SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Karabudun - 02 Aralık 2015, 20:52:58
Eline sağlık hocam. Netten alabileceğimiz bir yer yok diye biliyorum. Yanılıyorsam düzeltin.

Netten satış yok.

Karabudun

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 03 Aralık 2015, 16:22:09
Netten satış yok.

Şu "tozlu.com" üzerinden kulübün ürünlerinin satışı yapılacaktı ya o bakımdan sormuştum. Cevap için teşekkür ederim.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Karabudun - 03 Aralık 2015, 22:31:08
Şu "tozlu.com" üzerinden kulübün ürünlerinin satışı yapılacaktı ya o bakımdan sormuştum. Cevap için teşekkür ederim.

Daha başlamadılar hocam o uygulamaya malesef.

orucreis

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 04 Aralık 2015, 10:00:43
Daha başlamadılar hocam o uygulamaya malesef.

Az kaldi futbolcularla formalarin fotografi falan cekildi gorsel islem ve diger urunler tamamlaninca siteye sunulacak

Sadece Samsunspor

Kardesim netten satis yapmak bu kadarmi zor. Sistemi kurmaya bilsem gidip hic para almadan yapacagim. Kuzenler yaziyor bize alirmisin diye. Tabiki alacagim ama. Rahat rahat netten almak varken neden zorlastiriliyor. Ulasiliabilir olmasi lazim Samsunspor 'un. Sevgi boyle asilanir.

muzaffer4

En sonunda alacam bütün ürünlerden 5 er 10 ar sahibinden.com a koyacam al sana internetten alışveriş

özkan

Benim iş yerim yakın oraya ,stordaki arkadaşşda tanıdık zaten.Stordan ürün almak isteyen enimle iletişime geçsin özel mesajla yada facebookdan ben burdan kargolayacağım.Nedir bu milletin çektiği ya.

seskat

hala netten satış yok mu, bu nasıl bir rezilliktir anlamış değilim. kafayı yememek elde değil.   >:( >:( >:( >:(

seyf55

Gaziparkı'ndaki Store akşam kaçta kapanıyor arkadaşlar ?

AhmetDenizci

ts ile olan hazırlık maçında giydiğimiz özel forma Samsunspor Store'da satışa çıkmış. Diğer formalar gibi 60 TL fiyatı. Bence tükenmeden alın :)

yirmiuc

Hala internetten satış olmaması çok kötü.

Sent from my iPad using Tapatalk

Sadece Samsunspor

Ugrasmiyorlar kardesim. Bu taraftar icin hic kimse hic birsey yapmiyor. Bu kadar net. Yillardir internetten satis yapamadilar. Acizler cunku. Taraftar amele zaten gitsin kendi alsin.

Levent ÖCAL

5trawberry

Eyvallah. Netten alışveriş yok mu diyenler, göstersinler kendini. Ben aldım iki tane.

samuray

güzel ürünler fiatlar makula çekilmeli