SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

kuzey55

rengi atmış araba süslerinden başka ürünümüzün olmadığı günleri ne çabuk unuttuk.İstanbul feshanede Samsun tanıtım günlerinde utanıyodum içi geçmiş 3 parça ürünü millete satmaya çalışırken.formamız yoktu satacak.iki günde mağazalar zinciri kursun adamlar oldu olacak.

fındık

Store burada dimdik ayakta !!! HAYIRDIR!!!!

brigand

Alıntı yapılan: fındık - 18 Mart 2014, 16:35:10
Store burada dimdik ayakta !!! HAYIRDIR!!!!

Helikopter var mı diye soracaktık da  8)

lato

Bence store level atladı iki senede bunun devamı da gelir ama her şey bir anda olmuyor. Adım adım ilerlemek gerekiyor. Hızlı giden atın şeyi seyrek düşermiş. Ne zaman gitsem elim dolu çıktım store'dan. Bakmak için gittiğimde bile alacak bir şeyler bulabildim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

özkan

yok ya yaranamazsın bu millete deveyi diken insanı  :-*

amisos5506

iki sene öncesini düşününce süper değişim var.karşılıksız sevgiyle bugünlere geldi.süper lige çıkarsak o imkanlarla daha güzel şeyler olacaktır.şunu isteriz bunu isteriz diyeceğimize olan ürünlerden birer tane alalım.vermeden almak Allah a mahsus.

amisos5506

arkadaşlar bu arada benim önerim olabilir mi bilmem ankaradaki maça store ürünlerinden getirilse ankara da ikamet eden baya kişi ürünlerden alacaktır.forma anahtarlık araba kokusu stickerler iyi satılır bence.

lato

Alıntı yapılan: amisos5506 - 18 Mart 2014, 19:00:06
arkadaşlar bu arada benim önerim olabilir mi bilmem ankaradaki maça store ürünlerinden getirilse ankara da ikamet eden baya kişi ürünlerden alacaktır.forma anahtarlık araba kokusu stickerler iyi satılır bence.

Bir ara deplasmanlar için karavan tarzı bir düşünce vardı ama destek görmedi herhalde

Furkan

Storumuzun bu halini almasında emeği geçen katkısı bulunan kim varsa allah razı olsun. Storun olmadığı zamanları da biliyoruz olup da içinde satılacak bişey olmadığı zamanları da. Zamanla daha iyiye gidecektir tabi.

##kdc##

Store'dan aldığım takvimin Nisan ayında eşek kadar Ekigho fotoğrafı var  :( emeği geçenlere yazıklar olsun yuuhhh

özkan

şu rus pazarında satılan çakma montlarla ilgili bi çalışma yapılacakmı,millet arma üzerinden ekmeğini yiyor orada.

furkan5534

samsunsporstore.com 'dada doğru düzgün birşey yok.eklensede bizde şehir dışındakiler olarak güzel şeyler alabilsek  :o

ChucKeR

Alıntı yapılan: ##kdc## - 05 Nisan 2014, 15:07:10
Store'dan aldığım takvimin Nisan ayında eşek kadar Ekigho fotoğrafı var  :( emeği geçenlere yazıklar olsun yuuhhh

Ona sukur yine eylul ya da ekimde halugu gordum :(

cembaba

Bak dalgana kdc, o kara çocuk olmasa Mersin seninle nasil dalga geciyordu bir dusun. :)

Arkeomen

store 'da bundan sonra bilet alabilecekmiyiz Aktif noktalardan alınabiliyo diyodu internet sitesinde store aktif nokta olacakmı acaba ?