SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

Ölümüne_Samsunspor

06 onur 55

yapılan her aksesuar çok güzel emegi geçenlere çok teşekkürler ama YENİDOĞAN bebekler için birşeyler yapılmalı ilgililerin DİKKATİNE !!!

Serkan

kampanya için başlık açılabilir.

seyf55

burası karadeniz burada kral biziz atkısından storede varmı

feticalik

Alıntı yapılan: cgr - 04 Ocak 2013, 12:33:16
POLAR KULAKLIK ve ELDİVEN ÇEŞİTLERİMİZ GELMİŞTİR.

ELDİVEN : 10TL
POLAR KULAKLIK : 15 TL

MAĞAZALARIMIZDAN ALABİLİRSİNİZ...

ben şu kulaklığa bayıldım ya Samsuna gelene kadar bitmesin de :)

55(tuncay)55

5trawberry

Arabaların camına içerden yapışıp, dışardan gözükebilecek arma STİCKER' ları çıkarılır mı acaba? 

cembaba

Yeni Bere ve Atkılarımız Geldi:

cgr

Yalnız dikkatimi bişe çekti :) İdman fotolarında herkes polar kulaklıktan takmış. Demek ki Kütahya'da hava soğuk.

Hani gitmeden sizde önleminizi alın derim :) Otobüs, store önünden kalkacağına göre mağazadan temin edebilirsiniz...  8) 8)

krall55

yeni doğan bebekler için zıbın - forma vb ürünler yapılmalı yoksa biz nasıl çocuklarımıza doğdukları andan itibaren samsunspor sevgisini aşılayacağız benim nisanda oğlum dünyaya gelecek ve ben samsunspor aşığı olarak oğluma samsunspor armalı ürün alamıyorum  :(

seyf55

parçalı formaya isim yazılmıyor mu?

cembaba

Parçalı formaya isim yazılıyor.

seyf55

abi ben store sordum rus pazarının ordakine kurban bayramından bi iki gün önce, formamı götürdüm siyah yazı yok yazamıyoruz dediler şimşek formama yazdırabilmiştim

cembaba

Parçalı forma, çıktığımız sene çıkan armalı forma ise yazamıyoruz. Bu sene efsane parçalı forma ise yazıyoruz.

seyf55

çıktığımız seneki armalı formaydı benim ki eyvallah