Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

SSKLA

Alıntı yapılan: özkan - 07 Kasım 2012, 19:46:11
kombine almayan locamı alacak berkay ?

Orası da doğru ama loca olmasının ne gibi zararı var ki?

Başka Diye Soranlara İnat Sadece SAMSUNSPOR Tapatalk 2 ile gönderildi

beşnumara

Halkın içine girmek istemeyen godamanlarımız vardır belki özkan :) loca iyidir candır :)

SSKLA

Şahsen benim arkadaşlarım babasının şirketinin başına geçince kanına girilcek bir ton insan olacak benim için mesela :kanka:  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 07 Kasım 2012, 19:50:02
Halkın içine girmek istemeyen godamanlarımız vardır belki özkan :) loca iyidir candır :)
mesela ben =) loca olsun.
ss.biz loca sıktı. :P
ben deri koltuğumda oturup,keyifle maçımı izlemek dostlarımla pozisyonları tartısmak ıstıyorum. :--*
90-60-90 eskort kızların bana hızmet ettıgı bır atmosfer ıstıyorum. 8)
pardon yanlıs gelmısım karakoye gıdıcektım ben  :oyun:

Serkan

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 07 Kasım 2012, 19:52:23
Şahsen benim arkadaşlarım babasının şirketinin başına geçince kanına girilcek bir ton insan olacak benim için mesela :kanka:  :)

Sen önce okulunu bitir tırtttt

Burak

bizde ss.biz olarak para toplayıp loca alırız artık  8)

kalptenþimþek

aslında oralara yakın bir tarlamız var stadyum yeri kesin değilse makul sayıda loca karşılığı anlaşabiliriz sanırım..

cembaba

Anladığım kadarıyla herkes dış cephenin aynı kalmasını istiyor. Fakat içinin bu şekilde olmasını istiyor. Bence bir bildiri yayınlayarak bunu herkes tarafından paylaşılmasını sağlamalıyız.

Herkes loca falan istemiyor. Localar yine kapalıda olsun. Stadımız bu şekilde olsun. Bence bir bildiri yayınlayarak bu şekilde yaymalıyız.

Ertuğrul Sağlam

Bu stadyumun projesine, yapılışına yönetimin müdahele etmeye hakkı yokmu? Yönetimden stad ile ilgili bugüne kadar herhangi bir açıklama, eleştiri veya özeleştiri ne duydum ne okudum.

nomak55

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 08 Kasım 2012, 14:16:51
Bu stadyumun projesine, yapılışına yönetimin müdahele etmeye hakkı yokmu? Yönetimden stad ile ilgili bugüne kadar herhangi bir açıklama, eleştiri veya özeleştiri ne duydum ne okudum.

Kardeşim burada tek yetkili Toki dir. Hatta Toki' deki proje birimidir. ne bizim yönetimin ne bir başkasının olaya müdahil olma gibi bi şansı yoktur. Toki ister proje firması çizer bitti. Loca konusuna gelince şunu belirtmemiz gerekiyor. Loca varsa bir statta uluslararası organizasyonlar için vardır. Bilginiz olsun

lato

Bu stadyumların amacı Türkiye'nin büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilmesidir. Yani kimse Samsunspor ya da Konyaspor stadyuma kavuşsun gibisinden düşünmüyor o yüzden localar her şekilde yapılacaktır bir tarafımızı da yırtsak değişeceğini sanmıyorum. Biz sadece mevcut durumdan faydalanarak yeni ve büyük bir stadyuma kavuşmuş olacağız. Buna da şükür Samsun yerine başka bir ile de yapmaya kalkabilirdi bunu toki ve hükümet.

burakbas

Alıntı yapılan: Burak - 08 Kasım 2012, 09:40:48
bizde ss.biz olarak para toplayıp loca alırız artık  8)

Purolar benden :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kaya

Kimse loca yapılmasın demiyor ki !

Yapılacak locaların tribünü ikiye bölmesine karşıyız.Loca yapılacaksa paylaştığımız resimlerdeki gibi tek tarafta yapılsın.

Sercan

Bazı statların kapasiteleri değiştirilebiliyor. Normal halde 25 bin kişilik olan stat herhangi bir organizasyon için 35 bin e çıkarılabiliyor. Bu tarz bir proje de olabilir...

kaptan 55

stad yıkılmasın yerinde kalsın,atletizm pisti kaldırılsın,kale arkaları yakınlaştırılsın yeter bize,şehir batıya akarken stad doğuya yapılıyor kemik tayfa haricinde başarıya endeksli seyircinin çokluğunu düşünürsek rize gibi olursak şaşırmam.