Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Kaya

''Stadyum Samsun'' ismini alın bi tarafınıza....  :rulet:

kalptenþimþek

18 Mart, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos, 9 Eylül, 29 Ekim tarihleri uluslararası düzeyde elin ingilizine, fransızına, almanına bir şey ifade etmiyor diye ciddi manada kompleks yapıp içi boş düz adlar uydurma yanlışına kapılmamalıyız diye düşünüyorum..Samsun; "19 Mayıs şehridir" , "Atatürk şehridir",  stadyumu da "Samsun 19 Mayıs Stadyumu"dur..bu kadar basit, net, anlaşılır.

Ayberk

Abi ben dediğinize katılıyorum ama, 19 Mayıs'ın yabancılara anlam ifade etmediğine katılmıyorum. Yarın öbür gün Samsun'da uluslararası bir organizasyon olursa yabancı TV kanalları Samsun'u hangi özelliğiyle tanıtabilir? Elbette 19 Mayıs ve Atatürk Şehri özellikleriyle... ;)

kalptenþimþek

kaç bin sayfaydı bu uyum yasası Ayberk??

hacettepeli

Atatürk 19 Mayıs stadyumu'ndan daha güzel bir isim düşünemiyorum. :-\ Stadyum Samsun çok odun bir isim. Takımın ruhuna hiçbir katkısı olmaz.

samsunum

brigand

19 Mayıs' ın dışındaki hiçbir isim olamaz !

Sercan

diocid

Kurtuluş savaşının ilk tohumlarının atıldığı tarih olan 19 Mayıs tarihi gibi bir anlam ifade eden başka ne olabilir, şehrimiz ile bütünleşmiş olan 19 Mayıs ismi mutlak suretle korunmalıdır. İsimi değişecekse, (her ne olursa olsun farketmez), benim için o stad bitmiştir, sizi bilmem, benim  kabul etmem mümkün değil.

holigan5565

23 Ağustos 2011, 12:03:30 #1194 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2011, 12:09:21 holigan5565
bakanımızı bu konuda uyaralım suat kılıça nasıl ulaşabiliriz bu konudaki hassasiyetimizi iletmek iiçin mail atsak belki oda bu konuda duyarlı davranabilir.suat kılıçın mail adresini bilen var mı arkadaşlar mail atıp ricamı belirtsek

Tufan

Arena ne bunu da anlamıyorum matador mu dövüşecek ne bu yabancı sözcük sevdası.
Samsun 19 Mayıs Stadyumu bence başka bir isim tartışılmamalı bile.

Serkan

Şu 19 Mayıs ismine sahip çıkamazsak yazıklar olsun bizlere.

holigan5565

site yönetiminin bu konuda bilgisi vardır suat kılıça nereden email yoluyla ulaşabiliriz yardımcı olsanız sevinirim

AntZ

Alıntı yapılan: holigan5565 - 23 Ağustos 2011, 13:04:06
site yönetiminin bu konuda bilgisi vardır suat kılıça nereden email yoluyla ulaşabiliriz yardımcı olsanız sevinirim

http://www.suatkilic.com.tr/iletisim/İletişim-Ulaşım

holigan5565