Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

CurvaSs

ben tekkeköy'e stat felan istemiyorum...!!!!!!!!!!!!!!!!  >:( >:( >:( :kafa: :kafa:

AntZ

Ahmeti

Desenize yürüme stad'a gitme işi bitiyor artık  :(

Ama Tekkeköy'den şehir içine kadar arabayla konvoy işi başlıyor

umit

Sizin yapacağınız işe...

eren55

Ya eyvallah Tekeköy'de bizim ama abartmışlar olayı.Bulamadılar mı merkezde yer.Ayda yılda bir hayır yapıyorlar onun da ayakları yere basmıyor.

epçeli köylü

Tekkeköye yapılması ileriye yöneliktir. Bence Atakum olmalıydı ancak tekkeköyde biryerde olabilir. Neden?
- Çünki o bölgede yeni bir yerleşim yeri planlanıyor. Orada büyük nüfus yaşayacak. Gıda OSB ve tersaneler çalışınca ayrıca yerli otomobil sanayi o bölgeye kurulması planlanıyor.Ayrıca Çarşamba burnunun Samsuna bakan kısmına ya rafineri yada donanmanın getirilmesi planlanıyor. Yani o bölge samsunun en büyük yeni ilçesi olmaya aday.Yani bilmediğimiz bazı şeyler var.Plan ona göre yapılıyor. İsteyen inanır. ama yazılar site yaşadıkçaarşivde kalıyor 5-6 sene sonra yaşarsak tekrar bu yazıyı çıkarabilirsiniz....

mehmet yılmaz

Şu an atıl durumda olan Çarşamba tren yolu var. Birkaç sene içinde Ralı sistem aynı güzergahtan Tekkeköy'e ve oradan da Havalimanına kadar uzatılacak. Ben, Yeni Otogar civarı olmasını tercih ederdim ama neticede yeni stada hiç bir şekilde yürüme gidilmeyecekti zaten. Çarşamba ve Tekkeköy halkının büyük avantajı oalbilir yeni yerden.

eren55

Alıntı yapılan: samsuni - 07 Haziran 2011, 23:27:50
Şu an atıl durumda olan Çarşamba tren yolu var. Birkaç sene içinde Ralı sistem aynı güzergahtan Tekkeköy'e ve oradan da Havalimanına kadar uzatılacak. Ben, Yeni Otogar civarı olmasını tercih ederdim ama neticede yeni stada hiç bir şekilde yürüme gidilmeyecekti zaten. Çarşamba ve Tekkeköy halkının büyük avantajı oalbilir yeni yerden.

Bende yeni otogar civarına yapılır diye bekliyor ve uzak olacağını düşünüyordum.Tekeköy'ü duyunca yalan yok keşke otogar civarı olsaydı dedim.Hepsi bir kenara şu şehre hak ettiği stad yapılsın da ötesine sözüm yok.

silopilimuhsin

Stadı yapan yolunda Oraya getitir elbette.

Forvetim

Samsun halkına anket yaptıracaklardı yer için yine bildiklerinden vazgeçmediler, biz burdan ne kadar şuraya buraya yapılsın desek boş, bu kararın alındığı mevkilerde içimizden birilerinin yada adamlarımızın olması şart ki isteklerimizde diretilsin. madem orada karar kılınmış stadın teslim tarihinde raylı sistemin de kapısına gitmesi şart oldu. binlerce insanı minibüsle otobüsle oraya taşıyacak değiller herhalde.

fındık

Eskişehire yeni stad yapılcak orada halka soruluyor bizim şehrimizde ise oylamaya gerek yok galiba çünkü şehrin tek sahipleri onlar :x((

samsunluhakan

tekkeköyene gerek var çevre yolunun kenarına bi yere yapısın bütün dolmuş hatlarında 10 dolmuş stada çalışsın yeter canikte yakın biyerde istiyoruz stadyumumuzu

Tufan

08 Haziran 2011, 10:54:04 #927 Son düzenlenme: 08 Haziran 2011, 11:07:45 TuFaN55
Otogar'a razı olduk şimdi Tekkeköy çıktı başımıza Samsun Merkez nüfusu batıya kayarken doğuya stat yapmak mantıklı gelmiyor.
Alıntı yapılan: seko - 08 Haziran 2011, 09:41:06
Eskişehire yeni stad yapılcak orada halka soruluyor bizim şehrimizde ise oylamaya gerek yok galiba çünkü şehrin tek sahipleri onlar :x((

yok öyle birşey Eskişehir'de de stadı saçma sapan bir yere yapmaya çalışıyorlar. Eskişehir'in mevcut stat arsası milyon dolarlar eder çünkü.

jean

biraz iyi biraz kotu sonucta ulasim genisleyecek avrupanin cogu yerindede oyle en son ornek yine gs stadi tam onunden metro geciyor dusunsenize tranvay getirecekler duragin adida samsunspor stadyumu avrupa usulu oluyor tahminim ademoglu boyle istedikce daha cok istiyoz stadimiz oluyor en azindan en onemli olay bu bence

GökhanÇağlar

otogarın yanı daha iyi olurdu ama Tekkeköye yapılacaksa kesinlikle tramvay stadın yanından geçmeli..yoksa dolmaz o stad.