Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

hacettepeli

yeni sezona yetişmezse kızarım.

umit

Sürekli Stadyum Samsun ismi söyleniyor. Stadın adı bu olmaz dimi ? :o

GökhanÇağlar

adı kesinlikle 19 Mayıs olmalı..şehrimize yakışan da bu isimdir..

AntZ

Alıntı yapılan: umit - 04 Haziran 2011, 20:04:37
Sürekli Stadyum Samsun ismi söyleniyor. Stadın adı bu olmaz dimi ? :o

Hayır, projenin adı o.
Stadın adının konuşulduğunu bile sanmıyorum, 19 Mayıs gibi bir isim varken konuşulmasına da gerek yok. Yani 19 Mayıs dışında belirlenmiş bir isim yok.

Bu konuya takılmayalım bence, yöneticisinden siyasetçisine kadar kimsenin 19 Mayıs tan başka bir isim olmasını isteyeceğini sanmıyorum.

cembaba

ramcQ_55

04 Haziran 2011, 20:11:40 #875 Son düzenlenme: 04 Haziran 2011, 20:16:58 ramcQ_55
bugün bu stada tek gidiyorum ne hanımı getiriyorum nede başkasını ama adam gibi stad olsun hanımımı oğlumu alırım seve seve getiririm stada
adam gibi tuvaleti olacağı için adam gibi yeme içme yeri olacağı için adam gibi tribünü olacağı için adam gibi temiz koltukları olacağı için en önemlisi muhteşem bi kadro kurup ŞAMPİYONLUĞA oynayan bir takım kuracakları inandığım için getiririm benim gibi düşünen binlerce SAMSUNSPOR taraftarı olduğunu düşünürsek 45 bin kişilik stadı SAMSUNSPOR TARAFTARI zevkle ve gururla dolduracağını düşünüyorum

hacettepeli

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Haziran 2011, 20:09:22
yeni sezon?  Stad !
gecekondu değil biliyorum da çabuk olsun diye espri yaptım korkma aklım başımda :)

atakumlu83

arkadaslar yenı stat buyuk ıhmalle kadamut köyüne yapılacak şuankı cezaevı yapılacak yere

silopilimuhsin

30 ay sonra teslim edilir

davidsavage

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 04 Haziran 2011, 20:16:18
arkadaslar yenı stat buyuk ıhmalle kadamut köyüne yapılacak şuankı cezaevı yapılacak yere

Hergün farklı bi yer söyleniyor,eski otogarın orası,yeni otogarın orası,tekkeköy vs. şimdide cezaevi tarafı keşke kongrede Suat Kılıç ya da Mustafa Demir konuşurken sorsalardı nerreye yapılacak bu stad diye,büyük bi merak konusu bu benim için.

berusa55

04 Haziran 2011, 20:54:05 #880 Son düzenlenme: 04 Haziran 2011, 20:57:19 berusa55
Alıntı yapılan: atakumlu83 - 04 Haziran 2011, 20:16:18

Bir nevi Çakallı'ya yani. Amasya il sınırına doğru gidiyoruz şaka maka.  :(

umit

Bizim Kavak Çakallı mı  ???

Sercan

Kadamut şehir merkezine Tekkeköy'den daha yakın ama oraya stad falan yapılmaz.

berusa55

Orası hiç olmaz be Sercan'cım hakikaten.

jean

30 yada 35 bin kisilik uygundur ins biran once temeli atilir dun bruxselde turkiyenin macindaydim cok guzeldi ayni modelin daha az kapasitelisi olsa uyar bize tam