Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

gazi stadının  karşısındaki boşluga yapılabilir hem şehirden çok uzaklaşmamış olur

forza_devil

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 20 Mayıs 2011, 13:56:51
gazi stadının  karşısındaki boşluga yapılabilir hem şehirden çok uzaklaşmamış olur

ne gerek var. sanayiyi yıkacaklar zaten, yıktıklarında dümdüz geniş bi alan kalıya. yapsınlar oraya.. rantcılara inat, şerefsizlere, çıkarcılara inat oradan başka bölgede yapılmasını istemem.!

samsunum

bugun saat 14 te habertürkün konuğu   suat kılıç tı .sunucu sordu samsun için çılgın projeniz varmı ? o da samsuna 40 bin kişilik yeni stat yapacağız seneye başlayacağız dedi 

forza_devil

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 20 Mayıs 2011, 18:27:57
bugun saat 14 te habertürkün konuğu   suat kılıç tı .sunucu sordu samsun için çılgın projeniz varmı ? o da samsuna 40 bin kişilik yeni stat yapacağız seneye başlayacağız dedi 

yalancıyı öpmüyolarya.!

ama dediğim gibi olacak sanki. optimumun oraya temellerini atmasıyla ıslah çalışmarı başlamıştır büyük ihtimalle, tabi birde hastane vede üniversiteninde yapımı devam ediyo. hastane açıldı zaten.. kompile orayı temizlicekler ne var ne yoksa tabi 19 mayıs statınıda yıkacaklar! tepkiler erken gelmeli yoksa evimizi kaybederiz.! >:(

bu arada cezaevinide başka yere taşıcaklarmış bunuda göz ardı etmemek gerekir...
SUAT kılıç durduk yere stat konusunu açtıysa bunda kesin bit yemiği vardır. rantcı suat.!

orası samsunumuz kalbi ona göre suat kılıç adımlarını dikkatli at.!  >:(

Tanju Con

eski havaalanin oraya yapsinlar..yer varsa orda bi yerde

eren55

Yaparlar bir ara.Unutmadan Unakıtan bizim paralarla Eskişehir'e Sergen'i aldıydı.S. Kılıç niye yapmıyor böyle güzellikler?Bakanlık versinler şu adama da ihya olalım.

berusa55

Samsunspor için yeni yapılacak olan  stad projesi hakkında  stadın yapılması düşünülen arazilerin proje  bilgileri günyüzüne çıkıyor...Büyükşehir belediyenin projelerinde stadın yapılacağı 2 yer fotoğrafta belirtiliyor..  BİRİ DERECİK MEVKİ GARAJLAR YANI ,DİĞERİ İSE  CANİK DEREKÖY MEVKİ..Ama stadın İlkadım değil canik belediyesi sınırları içine yapılması öngörülüyor...

AntZ

24 Mayıs 2011, 23:56:57 #652 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 00:16:41 Ant55
Dereköy e yaparlarsa iyi olur, Kavakspor'da maçlarını orda yapabilir böylece  .:.:.
Tamam şehir merkezinde olmasın da, orasıda çok dışarda sanki...

Elimizdeki seçenekler bunlarsa, olma ihtimali varken otogarın yanında olsun diye bastıralım derim...

berusa55

Kesinlikle Otogar'ın yanı en güzel alan şu iki seçenekte.

AntZ

2. resimde işaretlenen alan biraz abartı olmuş, ikisini aynı resimde gösterecek olursak;

Tufan

abi dereköy ne yapmayın Allah aşkına ya ben 1 kere gittim oraya belediyenin pickupıyla tangır tungur yolu yok izi yok.
şehir doğuya gelişsin diye stadı doğuya taşımayı mantıklı bulmuyorum illaki yerini değiştirecekler yapsınlar Kurupelitte tramvay yolundan üst taraflara millet dağa bayıra çıkmamış olur maça gidecez diye.

Burak

ya birşey diyeceğim ben geçen gün stadın yanından geçerken şöyle bir alıcı gözle baktım çevre yoluna paralel kısım gayet büyük bence neden oraya yapılması düşünülmüyor acaba . İlla ki bizim elimizden alacaklar yani orayı

fındık

Koskoca SAMSUN da stad yapacak başka yer kalmadımı arkadaş ya

red_white

Samsunspor'umuz şuanda şehirle bütünleşmiş durumda en kötü zamanında bile kemik bir kitlesi 19 mayısta oluyor eğerki şehrin dışına ve ulaşım açısından zor olacak biryerine yapılırsa yavaş yavaş şehirden kopabilir buda bizim için pek iyi olmaz... gsnin stadı için metro yaptılar bizimkilerde bi zahmet projeyi yaparken tramvayıda projeye eklesin..

salihcakir

bence de yeni stad şu an bulunduğu arsa üzerinde projelendirilmeli. Bize gelen Antep stadı işi vardı; sonra rafa kalktı. Orada yapılan planlamaya göre içerisinde ofisler ve yaşam alanları gibi bir çok ekstra donatı da eklenmişti stadyuma. Hatta güzel bir planlama ile maçlar aynı yerinde oynanırken hemen yanına doğru büyüyordu proje. Yeşil saha yeni kısma taşınınca da eski taraf yıkılıp, yeni projeye göre inşaaya devam edilecekti.

O bölgenin değeri her geçen gün yükseliyor ve şehir merkezi konumuna bürünmeye başladı. Ofisler, açık çarşı ve AVM gibi eklentiler ile müthiş bir stadyumumuz olabilir. Bize de ekonomik katkısı çok büyük olur.