Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Kaya

Bir arkadaşım(ki siteyi okur :D) aylar öncesinden eski otogarın karşısındaki arazinin düşünüldüğü hatta projnin maketini bile gördüğünü söyler durur..Bu stad işi ilginç bir durum..Evet bende 19 Mayıs kalkmasın isterim ama şimdi Toki gelirde bu araziyi ben alayim sana da başka bir yerde müthiş bir kompleks yapayim derse ne diyebiliriz.. :o

Ollivanders

Kaya

Yok doğru düşünüyorsunda işte bazen malesef ki hadi öyle olsun dememiz gereken şeyler oluyor hayatta..

Musti

Yeni stat ve spor kompleksleri için yeni bir yere yapılmasına gerek yok. Kademeli olarak mevcut stadımız modernize edilebilir. Hatta Uefa'nın 4 yıldızlı statları arasına bile girebilir.

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Nisan 2011, 00:53:21
Ben çok duygusal düşünüyorum sanırım :o

çok anılarımız sevinç ve hüzünlerimiz var 19 Mayısta ama  günümüz şartlarında şehrimize ve takımımıza modern ve gösterişli bir stat yapılması şart...hem bu uluslararası organizasyonlarda ön planda olmamız açısında da son derece gerekli.

berusa55

Ben başka yere yapılması taraftarıyım şehrimizde; çünkü o stad yapılırken mutlaka maçlarımızı 19 Mayıs Stadyumu'muzda oyanamaya devam etmeliyiz; bu husus çok önemli. Başka bir şehirde oynamak takımımızı olumsuz etkileyebilir hem tribün hem de motivasyon olarak.

AntZ

Alıntı yapılan: iak5529 - 13 Nisan 2011, 00:52:31
     Bir arkadaşım(ki siteyi okur :D) aylar öncesinden eski otogarın karşısındaki arazinin düşünüldüğü hatta projnin maketini bile gördüğünü söyler durur..Bu stad işi ilginç bir durum..Evet bende 19 Mayıs kalkmasın isterim ama şimdi Toki gelirde bu araziyi ben alayim sana da başka bir yerde müthiş bir kompleks yapayim derse ne diyebiliriz.. :o

Eski otogarın karşısı derken doğu park yani tesislerin yanından bahsediliyor sanırım. Ben de hep orayı hayal etmişimdir stad için, tesislerimizin yanında muhteşem bir stad. Dolgu alanı olduğu için bina da yapılamıyor, ancak park olur orda, bina yapılamıyor ama bir şekilde yolu bulunur yapmak isteyince. TS stad için dolgu yapacak, bizde pekala hazır dolgu alanına yapabiliriz.

Aynı zamanda güzel bir dış mimariyle kent mimarisine ve şehrin görünümüne de büyük katkısı olur, belki bu açıdan  bakarsa Y.Ziya Yılmaz da ilgilenir :)

Kaya

AntZ

kuzey55

Kaya

AntZ

Şaka bir yana doğu parka zaten başka birşey yapılamıyor, tesislerimizle yanyana, bir bütün içinde bir stad orda muhteşem olmaz mı? Dolgu alanı olduğu ve başka birşeyde yapılamadığı için yapım izni alınırsa devride çokta kolay olur. Hemde şehrin heryerinden görünürdü stadımız. Millet arazi arar bulamaz, TS stad için dolgu yapar, birileri yer bulamadığı için dağ başına yapar, e bundan daha iyi yer mi olur stad için???

Kaya

Bende bu duygularınız iyiden iyiye açığa çıksın diye eski dedim zaten  :D Mission completed :P

AntZ

Sen bizim saf temiz duygularımızla oynamaya utanmıyor musun  >:(

Kaya