Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'a yeni stadyum yapılacağı sadece bir yalandan ibaret. Büğyükşehir Belediyesinin sitesinde  stadyumkelimei dahi geçmiyor.

Zaten Belediyeden böyle bir proje beklemekte pek mantıklı gelmiyordu bana...

AntZ

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 14 Mart 2011, 11:18:42
Samsunspor'a yeni stadyum yapılacağı sadece bir yalandan ibaret. Büğyükşehir Belediyesinin sitesinde  stadyumkelimei dahi geçmiyor.

Zaten Belediyeden böyle bir proje beklemekte pek mantıklı gelmiyordu bana...

Face teki o haber yalan gibi duruyor evet ama 2-3 hafta önce Haluk Tan AKS TV de bu yönde bir hazırlıklarının olduğunu, Kayseri Stadını yapan mimar ve birkaç mimarla irtibat halinde olduklarını ama herşeyin süper lige çıkmamıza bağlı olduğunu söyledi. Her konuda fazlasıyla temkinli konuşan yöneticilerimiz böyle bir açıklama yapıyorsa bir çalışma olduğu sonucu çıkıyor ortaya.

kalptenþimþek

kayseri stadını yapan mimarla mümkünse irtibat kurmasınlar..

berusa55

Kayeri'nin stadı iğrenç bir mimaride ve iç dizaynda yapılmıştır. Tek artısı stad yeni mi? Yeni! Hepsi bu. Ayrıca o nasıl koltuk renkleridir anlamak mümkün değil. Ferhat hakikaten haklısın dostum o mimarı es geçsinler.

ahmetsefa55

nası ya nıye begenmedınız abı kadır has stadını ben hayran kaldım halbukı.içini bilmiyorum ama dışarıdan çok ihtişamlı gözüküyodu. :-\

berusa55

Yok Sefa'cım devasa boyutuna iki üç güzel makyajına aldanma. Gerçekten mimari birçok sorun var stadlarında. Özellikle tribün yapısı görüş açıları ve koltuk seçimleri tam bir fiyasko. Bunu birçok Kayserili de söyler.

ahmetsefa55

koltuk seçimleri fiyasko orası kesinde diğer yönlerini bilmiyodum ilk defa duydum.

Ollivanders

onu bunu bilmem de yeni bir stadı gerçekten hakediyoruz.

Burak

Ben hali hazırda çok yeni stad sevdalısı değilim çünkü yeni stad bizi yerimizden eder kesinlikle . Yeni denilen rize stadının çokta bir özelliği yoktu alttan ısıtma yazın soğutma falan .eskisinden farkı sadece yeni olmasıydı bence kısa süreçte kale arkaları yaklaştırılsın bence kafi bizim için

Ahmeti

samsun'un herhangi bir orgnizasyonda adı geçmediği sürece bırakın yeni stad'ı şuanki stad'a çivi bile çakmazlar.

kalptenþimþek

14 Mart 2011, 15:19:03 #220 Son düzenlenme: 14 Mart 2011, 19:37:37 kalptenþimþek
30-35bin kişilik olacak
sadece numaralı iki katlı.. maraton ve kale arkaları devasa ve tek katlı olacak..kale arkası maraton tribün devamlılığı sağlanacak..
sadece bir kale arkasının üstü açık kalacak şekilde stadın üstü kapatılacak..O kale arkası tribünün en üstünde gökyüzünün aydınlatacak şekilde beş ışık kulesi sistemi olacak..samsunun neresinde olursanız olun gece maç olsun olmasın gökyüzüne bakan herkes her biri 20 ocak şehitlerini simgeleyen ışık kulelerini görecek..
al sana samsunspor ruhu al sana stad.. :)
biri kadir has mı dedi ;) :P

önce samsunsporlu bir mimar bulmalıyız..

hacettepeli

Mevcut stadımız da gayet güzel sadece biraz daha bakım yapılırsa daha da güzelleştirilebilir diye düşünüyorum. Bu şehre en az 30 bin kişilik stat yapılmalı çünkü nüfusumuz git gide artıyor.

samsunspor.co.nr

Sercan

Leicesterin stadı tam bizlik,kapasite de çok iyi...

samsunspor.co.nr

Evet,ben de çok beğendim o stadı. koltukların tamamı kırmızı (şimşekler) olacak,yeterli.
Kapasite de ideal. Ve çatı sistemi oldukça modern görüş açısından. Şirinleri kale arkasında düşünemiyorum.
Ve tabii Maratonu,berabere kaldığımız Kartalspor maçında,"Saldırın,saldırın,saldırın,bu taraftar için saldırın" tezahüratını hep bir ağızdan söyleyen tüm maraton şu tribünde bunu yapsa.. top kendi gider gol olur herhalde :) o maçtaki o taraftar gücünü unutamam,diğer maçlarda da bunu gördük hep birlikte,eşlik ettik fakat ben o maçöta fotoğraf çekmek için kapalıya gitmiştim,böyle bir tezahüratı az gördüm,bizde kapalı da aynı anda yapıyorduk,tüm stad yapıyordu neredeyse,mükemmeldi.
Bu büyük taraftara da sahaya biraz daha yakın(özellikle kale arkalarının),direklerin olmadığı modern bir stad yakışır.

Sevgiler.