samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Beyler ben de yokum malum gudubet sehirdeyiz :)

##kdc##

1-samsuni
2-akyol
3-turuncu
4-kdc
5-barnebau55
6-cgr
7-Sercan Temizdalak
8-ugur_yildiz
9-cembaba
10-fındık
11-Denizci
12-serkan
13-oruç kovabulut
14-erdal
15-melihözkan
16-umut

cgr

Süper bir maç oldu. Uzun zaman sonra ekip ile bir arada oynamak çok zevkliydi.

Gelenlerin ayağına sağlık...

mehmet yılmaz

şimdi cgr, hepimizin,
'cgr iyi oynadın, çok güzel goller attın, helal olsun sana, sen neymişsin birader?' dememizi bekliyor. ama demeyeceğim. :)
yoksa dedim mi?  :-*

güzel maç oldu, ordu deplasmanından dönenler yol yorgunuydu. o yüzden daha fazla atmadık  :P

Turuncu

Maç fena değildi aslında sonradan bizim takım dağıldı. Bizim takımın en iyisi serkan abiydi turgay gölbaşıda maçın sonlarına doğru iyidi kaleci umut'un yapcak bir şeyi  yoktu. Gelelim cingen cünoooo'ya la sen ne adamsın ya geçen hafta içine ronaldinho kaçtı bu hafta san marino  :rulet: Bana gelince yavaş yavaş toparlıyorum sürekli oynayınca daha iyi olacam  tempom artacak kalpar'ın gözüne girecem  :P Attığım tümer metin golü cingen cünoya gelsin  :peeh:

Edit: Cgr abinin golü güzeldi . Bu arada biri erdal'ı durdursun.

mehmet yılmaz

Gündüz Emrullah'ın mekandaydım. Pideyi fazla kaçırmışım. Kapalı kıymalı, açık kuşbaşılı, ooooohhh... :) Öyle güzel ki pide, tok karnına bile yiyor insan.
O yüzden orta sahada Adnan Güngör gibi  :P basamadım ama Sergen Yalçın tarzına devam ettim.
Hafif göbek, sol ayak ara pasları.  :P 8) :peeh:
Rakibin en iyisi Cem'di. Çünkü normal futbolunu oynadı. Diğerlerinin hepsinin içine Çelebi ile Hapay kaçmış gibiydi :)

Samet Torun

Maçın ilk yarısını izledim. Bi Üni-Sam değilsiniz :))

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Samet Torun - 08 Eylül 2013, 01:49:24
Maçın ilk yarısını izledim. Bi Üni-Sam değilsiniz :))

İzlendiğimiz bilseydik yüksek tempo oynardık.  :-*

Ünisam dediğin ekip 19-20 yaşında, benim yaş ortalamam sizin takımın toplamı eder. :) Biz Uni-Sam değil Moruk-Sam oluruz bu saatten sonra. :)
Ama maç yapsak yener miyiz? Yeneriz, o da ayrı tabii :)

Samet Torun

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Eylül 2013, 01:51:00
İzlendiğimiz bilseydik yüksek tempo oynardık.  :-*

Ünisam dediğin ekip 19-20 yaşında, benim yaş ortalamam sizin takımın toplamı eder. :) Biz Uni-Sam değil Moruk-Sam oluruz bu saatten sonra. :)
Ama maç yapsak yener miyiz? Yeneriz, o da ayrı tabii :)

Estagfırullah abi. Evet ortalamamız 20. Sizin takıma baktıgımda en az 2-3 tane Üni-Sam lı topçumuz var. Serkan Ay'ı aldıgımızda yas ortalamamızı biraz yükseltiyo :D ama iyi defans oldugu kesin. Kazanana gelince tecrübenin yanında yaşlılık var ss.biz de. Saha da daha diri kalan kazanır oda gençler olur abi :)

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Eylül 2013, 01:29:23

'cgr iyi oynadın, çok güzel goller attın, helal olsun sana, sen neymişsin birader?'

bu sözleri duymak  :'( :'(

mehmet yılmaz

@samet, sahada kazananı ne güç belirler ne yetenek. Çamur oranı belirler :)
Engin abi ve maratontonlu bir kadro olduğumuzda bizi yenmeniz imkansız olur  8) ;D ;D :D
Sizin 5 bizim 3 gol attığımız bir maç bile bir bakarsın 4-2 bizim lehimize bitmiş :)
İşin şakası bir yana maalesef artık yaşlanıyorum. Engin abiye, 'yaş 34 oldu, senin süren doldu, yeter artık engin, bizi verem ettin, bizi verem ettin' diye bağırdığımız zaman Engin abinin yaşı benim şimdiki yaşımmış :)

@cgr
onları cem'e yazmıştım ben, seninle ilgisi yok :)

Samet Torun

Allah sizin gibi Samsunspor'luları başımızdan eksik etmesin abi. Daha çok yapacaklarınız, öğretecekleriniz ve verecekleriniz var biz gençlere. Maçta hiç tasvip etmediğim ve yapmamaya çalıştıgım iştir çamurluk. Aynı özveriyi sizden de bekliyoruz  :)  :)

mehmet yılmaz

Hahaha...
Bizde de hiç yoktur.
Yeter ki önde olalım. :)

Samet Torun

08 Eylül 2013, 02:23:17 #6358 Son düzenlenme: 08 Eylül 2013, 02:31:40 Samet Torun
Önde olmanıza gerek yokmuş abi. Önde olsakta maçın aleyhimize devam ettiği bilincinde olacaz hep böyle bir ortam oluşursa :) Acı gerçeği kendin söyledin  :(

cgr

Bu arada, 2 Serkan'ı da tebrik ediyorum...  :--* >l<