samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Serkan

ben askerliği yapalı 3 sene oldu hala genç takımdayım ezik hissettim ya la kendimi : )

SSKLA

Haydaa... Orucreis maça geliyor. Yeniden genç oldum vay be :( neyse zaten genç yaşta moruk olmuştum biraz gençliğimizi yaşayalım :)

cembaba

)samsuni
2)emre_ss
3)olcay
4)ayberk
5)Kaya
6)kalptenşimşek
7)orucreis
8)serkan
9)melihözkan
10)babasamsunlu
11)grkn55
12)Berkay Yelken
13)atakumlu
14)curvass
15)brigand
16)

14'üne kadar Ankara'da kalma durumundayım. Kendinize iyi bakın abiler :(

orucreis

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Ağustos 2012, 15:22:46
oruç reis bizden. yakarım gezegeni.
hem askerliğini yapmış adamlar morukgücü spora bonservis bedelsiz transfer olur.
ona göre.

yeniden sahalarda sizlerle beraber ne güzel :D yalnız idmansızım ona göre bide hala askerliğin şokundayım ilk maçta biraz aptallayabılırım ilgililere duyurulur :D

##kdc##

la tipük niye faceten tip tip mesaj atıyon. bitti mi askerliğin  :)

orucreis

Alıntı yapılan: ##kdc## - 03 Ağustos 2012, 19:11:45
la tipük niye faceten tip tip mesaj atıyon. bitti mi askerliğin  :)

konusmala kel sen herşeyi hak ettın koççum :D ararım tanımazsın mesaj atarım cvp vermessın vay hain kel vay..:D

##kdc##

mesajına cevap vermediysem öğrencilik zamanıma denk gelmiştir. malum öğrenci fakirliği kardeşim  :'(

aradığında tanımadığım zamanımda ise meşgul olduğum iş zamanlarıma denk gelmiştir koçum  8)
:kanka: :-*  hoşgeldin kardeşim

orucreis

Alıntı yapılan: ##kdc## - 03 Ağustos 2012, 19:23:18
mesajına cevap vermediysem öğrencilik zamanıma denk gelmiştir. malum öğrenci fakirliği kardeşim  :'(

aradığında tanımadığım zamanımda ise meşgul olduğum iş zamanlarıma denk gelmiştir koçum  8)
:kanka: :-*  hoşgeldin kardeşim

hoş bulduk kardeşim de sen nerlerdesin yawwww

kamuri

beşnumara

Birader mesajınız mı bitti konturunuz mü yok özelden yazışın siz ne ayaksınız:) aramıza tekrardan hoşgeldin kardeşim ama bu cingenler sen askere gittiğin zamandaki gibi değil aberin olsun:)

orucreis

Alıntı yapılan: beşnumara - 03 Ağustos 2012, 22:25:21
Birader mesajınız mı bitti konturunuz mü yok özelden yazışın siz ne ayaksınız:) aramıza tekrardan hoşgeldin kardeşim ama bu cingenler sen askere gittiğin zamandaki gibi değil aberin olsun:)

nasıl peki... :D

seydo55

15)brigand
şehir dışında olduğu için gelemiyormuş abiler.

olcay

orucreis

beyler eldiveni olan varmı acaba yanlış hatırlamıyorsam bld. sahası eldiven vermiyordu ? :-\

SSKLA