samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

Maçtan önce o kadar akaki ekigho dersen böle lanetlenirsin işte, bana rağmen maçtan kopmadık zevkli maç oldu  :rulet:

Kaya

Herkes topu ayağında tutmayı biliyor,herkes çalım atmayı becerebiliyor(bir pozisyonda bunu inatla sürdürerek kanıtladım sanırım)..Kırk kere söylesende yok arkadaş..3 e 1 pozisyonda hatta 4 e 1 pozisyonda çalım atmak,kaleye şut çekmek akla mantığa sığacak işler değil..Sonra da forum da Ekigho Gekas'a neden atmadı dersiniz..Bu senelerdir düzelmedi ve düzelmeyecek de sanırım..

Turuncu

Güzel maç oldu . Herkesin ayağına sağlık.

Duba cgr   :D

uqur55

gercekten iyi mactı herkesın ayagına saglık :D muhammet kardesımın kaleden attgı gol bizim tarafımzdan en sevndrıcı goruntuydu :D sığınabildiğimiz...:D

millwall

Alıntı yapılan: Kaya - 29 Ocak 2012, 02:12:53
     Herkes topu ayağında tutmayı biliyor,herkes çalım atmayı becerebiliyor(bir pozisyonda bunu inatla sürdürerek kanıtladım sanırım)..Kırk kere söylesende yok arkadaş..3 e 1 pozisyonda hatta 4 e 1 pozisyonda çalım atmak,kaleye şut çekmek akla mantığa sığacak işler değil..Sonra da forum da Ekigho Gekas'a neden atmadı dersiniz..Bu senelerdir düzelmedi ve düzelmeyecek de sanırım..

diyene bak futboldan soğuttun :D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: millwall - 29 Ocak 2012, 09:32:42

diyene bak futboldan soğuttun  :kanka:

Cheregi

Alıntı yapılan: muhalif - 29 Ocak 2012, 12:27:20
Alıntı yapılan: millwall - 29 Ocak 2012, 09:32:42

diyene bak futboldan soğuttun  :kanka:

diyene bak futboldan soğuttun  :deli:

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Cheregy - 29 Ocak 2012, 12:39:15
diyene bak futboldan soğuttun  :kanka:

diyene bak futboldan soğuttun  :deli:
sahaya da indin! kimsin kardeşim sen?! :x((

Cheregi

29 Ocak 2012, 12:47:06 #3608 Son düzenlenme: 29 Ocak 2012, 13:16:51 Cheregy
Maçta gelirim yanınıza tanışırız, ne kadar merak ettiniz yahu  :rulet:

Serkan

Halı saha'da benim için manevi değeri çok yüksek bir mavi polar unuttum; Ama halı sahayı aradığımda biz bir şey bulmadık dediler; en son çıkan acaba gördümü orada mı unuttum yoksa başka bir yerde'mi düşürdüm gözüne çarpan oldu mu ?

##kdc##

Abi Sercan'ın arabada falan kalmış olmasın??

Musti

Uzun süre sonra ilk maçımdı. Çok hamlamışım. Topa koşacak halim yoktu. Sol ayaklı olarak sağ bek oynamak zormuş gerçekten. Son 10 dakika kalede iyiydim gibi  :P

mehmet yılmaz

Karabük deplasmanı yapılacaksa eğer maçı cuma gecesine alalım şimdiden...

Kaya

Evet Cuma gecesi uygundur..Tek engel soğuk..Bugün soğuk nedeniyle ben oynamam abiii bu soğukta diyen sayısı bir hayli fazlaydı

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaya - 02 Şubat 2012, 00:21:48
Evet Cuma gecesi uygundur..Tek engel soğuk..Bugün soğuk nedeniyle ben oynamam abiii bu soğukta diyen sayısı bir hayli fazlaydı

Aşk engel tanımaz :)

Cuma gecesi için listeyi yapalım, gerisine bakarız sonrasında.
Bugün tribünde hepimiz çok üşüdük -ki halen ısınamadım- o yüzdendir soğuk işi.

1- samsuni