samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

AntZ

Maç sonrası Celil'in yorumu:
Samsunspor'da, Fenerbahçe de, Malatyaspor da oynadım, böyle sağlam takımda oynamadım. Normalde bu takımda Mehmet Yılmaz'ın yedeği olurum ama arkadaşlar sağolsunlar bana takımlarında yer verdiler. Bana rağmen kazandık, Allah'tan rakip takım (Young Ergens) çok zayıftı.  :D

sadece55

Heralde hayatımın en zorlu maçıydı...Düşünün Celil sağır ve Engin severin karşısında oynadım...Elimizden geleni yaptık ama favori olan Moruklar yine kazanmayı bildiler..Maçın hareketi kesinlikle Doğan abinin Celil abiye attığı topuk pasıydı

mehmet yılmaz

Valla Celil abiden de beğeni aldım ya, hiç başlamamış futbol hayatımın en anlamlı gecesi oldu :)
İlk gençlik yıllarımızın bir futbol efsanesidir Celil Sağır, bu şehrin çocuğudur, abimizdir, kardeşimizdir.

Güzel maçtı, gençler iyi direndiler. Ama sonunda tecrübe ve yetenek galip geldi.
Sanırım pek çoğumuz için unutulmaz bir hatıra oldu. Maça seyircinin ilgisi de ( nedense artık:) ) hayli fazla idi.

Benim makinede birkaç kare vardı, diğer resimler Seçkin'de. Olanları atıyorum.

kalptenþimþek

Hapay! asker arkadaşın gibi sarılmışsın adama:) bu arada, süperdin bu gece.. >l<

sadece55

Yalnız Celil abi hakkaten adam gibi adammış..Mütevaziliği inceliği Hakkaten imparatormuş

Ayberk

Bu akşam skorun falan çok ötesinde şeyler yaşadık. Zaten özellikle ilk yarı ben Celil abiyi izlemekten top mop oynayamadım :D

Doğan abiden de emeği geçen, bize bunları yaşatan herkesten de Allah razı olsun; bu gençlere bunları yaşattığınız için  8)

Her biriyle tanıştığım için kendimi şanslı saydığım ss.biz üyeleriyle, böyle güzel anılar yaşamak oldukça anlamlı, hepinizin ayağına yüreğine sağlık :)

Maça gelince iyi koştuk takım olarak, direndik ama o da bir yere kadar. Son golü atarak bir nebze kendimi rahatlattım ama milyon kez daha vursam girmezdi herhalde :D

sadece55

millwall

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 19 Aralık 2010, 02:18:10
Hapay! asker arkadaşın gibi sarılmışsın adama:) bu arada, süperdin bu gece.. >l<

:D :D :D
abi cidden celil abinin maşallahı var şuan koysan bizim takımda banko oynar(Altay'da).böyle bir futbol efsanesini canlı kanlı görünce dayanamadım ne yapayım : )

güzel maçtı,iyi başladık young ergen fc olarak ama devamını getiremedik.şanssızlıkla atamadığımız gollerden sonra abilerimiz tecrübeleriyle maçı kotardılar.herkesin ayağına sağlık.teşekkürler.

Ollivanders

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Erdinc - 19 Aralık 2010, 02:20:10
Yalnız Celil abi hakkaten adam gibi adammış..Mütevaziliği inceliği Hakkaten imparatormuş

Celil abi için de diyebilirim bunu ama esas Serkan ( Aykut ) abi için şunu rahatlıkla söylebilirim. Uzaktan bakınca böyle şımarık, ukala bir tipmiş gibi geliyordu hep bana. Halbuki o kadar utangaç, alçakgönüllü birisi ki inanamazsınız. Keza Celil abi de öyle, bu gece sizler de şahit oldunuz.

doðan

Gençlerin centilmenliğini tebrik ediyorum ; öncelikle yelekleri giyerek başladı centilmenlik hareketleri; penaltıyada hiç itiraz edilmedi (ha penaltıydı gerçekten), ama iyi koşturdular bizi , hatta bi ara dedim maç gitti farkın babasını yedik  ;D ;D , hapay 6. bacak arasını kime attı hatırlayan varmı 4. ben yadim de  ;D ;D ,

Celil e gelince ben daha önce bir kaç kez sohbet etme şansı yakalamıştım , mütevazi ve centilmenliğinide buraya yazmıştım , bizi kırmadı geldi ayağına yüreğine sağlık ,
bu akşam için herkesin ayğına ve yüreğine sağlık ...

Ollivanders

Efsanelerden olmak kolay degil abi. Adam gibi adam olmak gerekli biraz da.

doðan

Alıntı yapılan: Erdinc - 19 Aralık 2010, 02:25:23
Doğan abi her hafta bir yıldız kampanyası devam etcekmi :)

elimizden geleni yapacağız Mehmet duydunmu !!! ::) ::)

Ayberk

Abi olayın şokundan çıktıkça daha iyi algılıyorum: ADAMIN MAÇA GELMESİ BİLE OLAY BAŞLI BAŞINA  :D :D :D ;)