Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

orucreis

ersin abi sen biliyon bu işi eline sağlık... >l< >l< >l< >l< >l<

LisandroLopez

Bir şehir bir sene içinde ancak bu kadar iyi bütünleşebilir...

kalptenþimþek

Bayrak yine dönerse; "ben nasıl düzelteceğim?" diye düşünürsen rüzgar tersten eserek dönen bayrağı düzeltecektir.." desem kızmasın bana değil mi? ;)

erdem

Alıntı yapılan: kuzey55 - 22 Nisan 2011, 10:55:05
yeni karakolun ordan çıkınca bulvarda tellerde çok güzel 2 pankart var fırsatını bulursam foto çekip koyarım...

hızlı geçioduk tam okuyamadım 'ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...' diye başlayan bi söz vardı samsunsporla alakalı, birisi çekip koyarsa güzel olur merak ettim:))

umit

Alıntı yapılan: erdem - 22 Nisan 2011, 20:23:44
hızlı geçioduk tam okuyamadım 'ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol...' diye başlayan bi söz vardı samsunsporla alakalı, birisi çekip koyarsa güzel olur merak ettim:))

Ya olduğun gibi görün
ya da göründüğün gibi ol
Bu şehirde yaşıyorsan
Samsunsporlu ol !

berusa55

YaSeF55

demin köprünün ordan geçerken gördüm pankartları harika olmuş..ayrıcada başka yerler gibi reklam kokan yazıda yoktu

Kadir ÇELEBİ

El emeği bir bayrak hazırlamak istiyorum yazım konusunda bilgi sahibi olan bir arkadaşım benimle irtibat kurarsa sevinirim..

mehmet yılmaz

Alttaki gibi kendiliğinden arması olan bayraklardan yaptırmak isteyen bir abimiz var il dışında. Bana sordu ama bilmiyordum. Bunları kimler yapıyor Samsun'da, bilen var mı acaba? Ya da öğrenmemiz mümkün müdür?

Ertuğrul Sağlam

Hocam baskı makinası olan Reklam ve tabelacıların bir çoğu yapıyor.

mehmet yılmaz

Kumaş değil mi bunlar? Dijital, pankart şeklinde mi?

Ertuğrul Sağlam

Branda şeklinde bezlere baskı yapıyorlar. Bizim 18 mart şehitler günü ve İsmail başkan için pankart yaptırmıştık onun bezine benzer bez.

kuzey55

seskat

Ayvacık ilçesinden Samsunspor bayrağı :) samsunspor_x samsunspor_x

özkan

Mecidiyenin arada samsun çarşının olduğu yerede büyük bir bayrak asmışlar o sokak arasına

artı olarakda meydandaki saçak dönerin oradaki esen taksi şoförleri taksilerinin arkalarına plakalarının ve samsunspor armalarının bulundugu flamalar yaptırmışlar..resim çekip koyarım yakında harika duruyor..

Esen takside gördüğüm kadarıyla;şehirde insanlar kıvılcım istiyor..En ufak bir samsunspor kıvılcımında insanlar kopca bir kor olmaya hazır..Fakar bir başlangıç için herkez bişeyler olmasını bekliyor..Şükür bu günlerimize..