Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

ve bayrakların stünde hiç bir şey yazmaması çok şahane...
Bu saf ve tertemiz sevgilerinden dolayı Çarşambalı herkese sonsuz teşekkürler  >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

Bu da benim evin balkonundan...

berusa55

Çiftik esnafı bayrak yaptırmış. Çubuklu şeklinde bir bayrak; ortasında kocaman armamız ve yazanlar aynen şu:

BURASI HER YER DEĞİL

ŞEHRİ SAMSUN

Harika duruyordu. Maçtan sonra Çiftlik'e indiğimde yoktu; sonrasında asılmış akşama doğru anlaşılan. Yarın fotoğraflamaya çalışacağım...

berusa55

Çiftlik Galaxy sinemasını geçince Buger King yönüne doğru... Görmemen imkansız zaten kardeşim.  ;)

davidsavage

10 Nisan 2011, 21:22:34 #544 Son düzenlenme: 10 Nisan 2011, 22:04:33 davidsavage
Bugün vakıfbank ın  çiftlikteki atm sinde  işim vardı,ileri doğru bakınca gördüm bayrağı,bankamatiğin yanındada tezgahtar Samsunspor bayrağı satıyordu 60x100 cm ebatlarında 10 liraymış aldım bende;havalar düzelsinde evin balkonuna asacam resminide koyarım foruma. Bayrakta çok güzel ya tam aradığım gibi BURASI HER YER DEĞİL ŞEHRİ SAMSUN cubuklu şekilde ortasında armamız var.

CurvaSs

Alıntı yapılan: davidsavage - 10 Nisan 2011, 21:22:34
Bugün vakıfbank ın  çiftlikteki atm sinde  işim vardı,ileri doğru bakınca gördüm bayrağı,bankamatiğin yanındada tezgahtar Samsunspor bayrağı satıyordu 60x100 ebatlarında 10 liraymış aldım bende;havalar düzelsinde evin balkonuna asacam resminide koyarım foruma. Bayrakta çok güzel ya tam aradığım gibi BURASI HER YER DEĞİL ŞEHRİ SAMSUN cubuklu şekilde ortasında armamız var.

60cm/100cm ebatında değil mi? :D yanlış anlama olmasın 60 metreye 100 metre 10 lira olmaz.  ;D

davidsavage

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 10 Nisan 2011, 21:30:22
60cm/100cm ebatında değil mi? :D yanlış anlama olmasın 60 metreye 100 metre 10 lira olmaz.  ;D

pardon düzeltim hemen  :D daha belirgin yapim metre felanda demedim gerçi  ;) cm dir tabi ki.

Gökberk55

Allahını seven şu çifliğe asılan bayrağın resmini koysun çok merak ediyoruz

berusa55

BURASI HER YER DEĞİL; ŞEHR-İ SAMSUN

Ekrem

Süpermiş Gerçekten  >l< >l<

berusa55

Kaya

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Nisan 2011, 15:50:11
BURASI HER YER DEĞİL; ŞEHR-İ SAMSUN

Olay budur... >l< >l< >l<

Birilerinin gözüne gözüne girsinnnnn  1dk!!!

berusa55

eren55

Recep

şehirdeki bütün bayrakları çiflik caddesi esnafının yaptırdığı bayrak gibi yaptırmak lazım
slogan var arma var daha ne olsun muhteşem