Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

fındık

ATATÜRK 'ün Şehri SAMSUN' da yaşayan Trabzonsporlular tamamen HAYAL ürünüdür. :D

kutsalforma

Alıntı yapılan: Burak - 17 Mart 2011, 11:43:53
bu şehrin çoğunun trabzonlulardan oluştuğu tamamen hikaye sadece belli sektörlerde çoğunlukta olması ve rahatsız tipler olması antipatik kılıyor onları.Bu aralar işle ilgili yaklaşık 100 tane sözleşme hazırladım elimden 100 tane kimlik geçti doğum yeri trabzon olan 1 kişi vardı  kütüğü olan ise 3-5 kişi  . Örneğin doğum yeri Çarşamba olan en az 30 kimlik vardı elimde Samsun , Terme , Kavak , Havza çoğunlukta olanlar . Ssk işçi girişlerine bakıyorum öyle denildiği gibi çok sayıda trabzonlu yine yok sadece şişirilmiş bir yorum

Ama kütügü Samsuna gecmis cok Trabzon kökenli var hala ;)
Bunlari Trabzonlu sayanin ben .....

Alıntı yapılan: Erdinc - 17 Mart 2011, 12:06:39
yaaa herifin atalarının atasının atası bir gün trabzondan geçmiş... adam trabzonluyumm diyor aslında sorun bu burak...Lobinin içine katılabilmek için hareket etmek diyelim buna

Evet beyler, ona bakacak olursak ben Kazakistansporluyum. Nerede dogduysan ve nerede DOYDUYSAN - ki Trabzon, Rize, Artvin, Giresun, Gümüshane, Bayburt kökenlilerin hepsi SAMSUNDA doydu - oralisin.

Bizde sonuna gada Samsunlu ve Samsunsporluyuz okadarrr.....  samsunspor_x samsunspor_x 8)
Isterse 7 bayram sülalem Trabzonlu olsun

Sonuna Kadar 55

o kadar bayrak hiç bir şehirde yok..

Ayberk

Ömürevlerine giderken bir apartman var önünden tramvayla geçerken bir titreme, kendinden geçme, tansiyonda yükselme, şuur kaybı hepsini aynı anda yaşatıyor bana >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( trabzonlu müteahhit; ulan yaptın da binayı, dışına kocaman bordomavili iğrenç renkleri asmak nedir? Bu şekilde mi reklam yapacaksın, laz aklı işte >:( >:( >:( >:( >:(

edmontdante

Sonuna Kadar 55

birolkys

edmontdante

Alıntı yapılan: birolkys - 23 Mart 2011, 00:34:16
mevki nere oluyor?

Zeytinlik Mah.Kadıköy Spor tesislerinin oradan görünüyor

birolkys

red_white

Dartagnan

Dernegın(adlıye karsısı) bulundugu araya bayrak yapılıyormus :D

twitter

Cumhuriyet Lisesinin önünde de asılı bir bayrak var

berusa55

bu bayrak konusunda siz de dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama şu en coşkulu olmamız gereken zamanlarda hala çoğu ana arterlerimizde bayraklar yok,asılı olanlar da kalktıktan sonra bir daha yerine asılmadı.nerede çiftlikte 56larda ağabalideki dev bayraklarımız nerde hala cumhuriyet meydanında bir bayrağımız?

ahmetsefa55

ersin abi haklısın da havalar çok kötü gitti bi ara.şimdi yavaştan guzelleşmeye başladı.bu aralar yıne asılacaktır dıye dusunuyorum.

berusa55

Şu görüntünün güzelliğine bakın  >l<

Alıntı

Çarşamba - Samsun dostluğu...

29 Mart 2011 / 13:52

Çarşambasporlu taraftarlar, Bank Asya Birinci Ligi'nde şampiyonluğa koşan Samsunspor ile Bölgesel Amatör Ligi'nde liderliğe oturan Çarşambaspor'a destek olmak amacıyla Değirmenbaşı Caddesi'ne kırmızı - beyaz - yeşil dev bir bayrak astı. Çarşambasporlu taraftarlar, her iki takımında sezon sonunda mutlu sona ulaşacağına inandıklarını söylediler.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=55355