Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

King Of The North

Kırmızı beyaz ama armamız nerde?
Daha önce de söyledim başarıyı herkes sahiplenmeye başladı, baktılar binlerce insan oluk oluk maçlara gidiyor, herkes nemalanmaya başladı, hemen reklamı yapıştırıver oooh.

Serkan

Alıntı yapılan: Burak - 28 Şubat 2011, 10:35:19
Aynen.  Heryerde Samsunspor ürünleri türedi birden bu zamana kadar nerelerdeydiniz diye de sormak geçmiyor değil içimden   1dk!!!  1dk!!! tabi yine de güzel gelişmeler bunlar

alışın kardeşim,nasılsa başarı geldiğinde herkesler bizlerden daha çok Samsunspor'lu olucak (=

sadece55

bunun samsunsporlukla alakası yok sadece ufacık bir yeri kırmızı ya boyamışş komedi gibi vallahi

34 SS 1965

erdınce katılmamak elde degıl dedıgı gıbı bızım en duygusal kanalımızdan vuruolar bı dukkan kırmızı beyaz olsun sende samsunsporluysan ısteyerek ordan alısverıs yapmasanda duygulrın senı oraya yonlendırıyor bunu ıstanbulda yasıyorum ben ordakıler napmasın.kasabından tut cafesıne kadar yasadıgım semtte kırmızı beyaz varsa oraya gıdıyorum sahıbı her ne kadar kırmancıde olsa:)

kabacevizli55

valla ya arkdaşlar sonuna kdar haklısınız anasını satıyım kırmızı beyaz la  kalmasın ablaçığım armamızıda işlet oraya görelim inanım samsunsporluğuna

Ollivanders

:-* Hep beraber kuafor 2004 sevgiye :))) yabancıya gitmesin paralar. Bak ne guzel boylamıslar kırmızı beyaza :D

Gorkem

Bu tür dükkan boyama gibi şeyleri Samsunspor bank asyada düşmemeye oynarkende yapmak lazımdı şimdi lider ya herkes Samsunsporlu oldu.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 28 Şubat 2011, 18:00:56
Bu tür dükkan boyama gibi şeyleri Samsunspor bank asyada düşmemeye oynarkende yapmak lazımdı şimdi lider ya herkes Samsunsporlu oldu.
işte ben bu lafı kabul etmıyorum.ne yanı takım basarısızken yapılmadı dıye sımdıde mı yapılmasın ? bugun dunyanın heryerınde her takımında taraftar destegı takımın basarısıyla dogru orantılıdır.takım ıyı gıttıkce boyle guzel goruntuler cogalacaktır ve cogalmalıdır.şehirdeki samsunsporluluk bılıncını artıran hareketler bunlar.tebrıkler darısı dıger esnaflarımızın başına  ;)

Gorkem

şimdi yapılmasın diye bişey demedim elbette yapılsın çok güzel görüntüler ama takım başarısızken neredeydi bu millet.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 28 Şubat 2011, 18:14:40
şimdi yapılmasın diye bişey demedim elbette yapılsın çok güzel görüntüler ama takım başarısızken neredeydi bu millet.
takım kume dustukten sonrakı 2 sene cok buyuk bır sahıpsızlık yaşandı.taraftar takıma camıaya küstü.ama sımdı taraftar takımını hatırladı ve bence cok guclu bır sekılde gelıyoruz.bu ınanmıslıgın sonunda ve dogru transfer polıtıkalarıyla Allah ızın verırse once bank asya da daha sonra superlıgde sampıyonluk yasıyacagımızı dusunuyorum.

King Of The North

Gün Geçtikçe İkiyüzlüleri Sever Oldum; Çünkü Yaşadıkça Yirmi Yüzlü İnsanlar Gördüm... [Mehmet Akif Ersoy]
Bunların da çoğu böyle maalesef.

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Şubat 2011, 17:58:05
:-* Hep beraber kuafor 2004 sevgiye :))) yabancıya gitmesin paralar. Bak ne guzel boylamıslar kırmızı beyaza :D

Dükkanı kırmızı beyaza boyatan berberin tam karşısı zaten.Feyz almış berber Kemal'den. ;D ;D

mehmet yılmaz

Boya artmıştır abi :)

O statta 500 kişiyle maç izlediğimiz günler oldu, bir yanım başarıyla gelen bu kitleye "daha önceleri neredeysiniz?" diye sormak istiyor ama hayat böyle zaten, yapacak birşey yok, kimseyi küstürmeye gerek de yok.

En kötü günlerinde yanında biz vardık! demenin gururu yeter hepimize...

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Şubat 2011, 19:05:37

En kötü günlerinde uzakta olsak bile yanında biz vardık! demenin gururu yeter hepimize...  demek istedim..

mehmet yılmaz

Kadir kardesim, zaten yanında biz vardır derken site eşrafını tümden dahil ediyorum. İlla statta olmak anlamında değil, bizimkisi geceleri rüyasında bile görmekti. Hepimiz dahiliz bu daireye... ;)