Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

Ekrem

Bugün gördüm harika duruyor yine helal olsun  >l< >l<

Serkan

bayrağı yaptırmada öncü olan kişiler Ajan furkan ve aykut helal olsun cocuklara

spooks

Asarken bi ara düşucem dedim abi acayip ağır :-) her şey Samsunspor içın

supernatural_55

Helal olsun,hele cuma günü bi canlı gözle göreym inşallah:))

berusa55

AlıntıMerzifon'da Samsunspor bayrağı

Samsunspor taraftarından övgüyle bahseden Erkurt Tutu, Samsun'un her bir semtine asılan Kırmızı Beyazlı bayrakların,Samsunlular'ın yoğun olduğu yerde Merzifon'da dahi Samsunspor bayraklarının asıldığını duyduğunu ve çok mutlu olduğunu söyledi. Ayrıca Akhisar maçına gitmek üzere İstanbul'da yaşayan Samsunlular'ın temsil edildiği SADEF dernek başkanlarının Samsunspor forması yaptırdığını bu durumdan son derece haz aldığını belirtti.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27863

>l< >l< >l<

celebi

Mert

Alıntı yapılan: celebi - 17 Ocak 2011, 22:55:02
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

Abi bu takım şampiyon olsun Grup İstanbul boğaz köprüsüne de asar bir bayrak  :)  ah ulan eğer öyle bir konuma gelirsek alacağım her türlü cezaya razıyım.

celebi

olsun asacağız o bayrağı boğaza

berusa55

100.Yıl Bulvarı - İlkadım [20.01.2011]

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Mert 55 - 17 Ocak 2011, 23:26:08
Abi bu takım şampiyon olsun Grup İstanbul boğaz köprüsüne de asar bir bayrak  :)  ah ulan eğer öyle bir konuma gelirsek alacağım her türlü cezaya razıyım.

İşte onu yapamazlar, Binbir türlü mazeret üretip oraya bayrak asmazlar. FB-GS-BJK taraftarlarından korkarkarlar, çekinirler boğaza bayrak asamazlar.

Samsun'da asılan bayraklar Şampiyon oldukmuda asıldı? Hadi bakalım Gurup İstanbul 55 Boğaza asacağınız bayrağın provasını Galata Köprüsüne asarak yapın. Bence yemez. :( :D

ugrass

20 Ocak 2011, 17:35:24 #370 Son düzenlenme: 20 Ocak 2011, 22:15:52 Ant55

Sonuna Kadar 55

samsun halkına yakışar bayraklar..

King Of The North

Adam kendi reklamını yapmış, nerde armamız, nerde ismimiz.

alperen

buraya yazıldımı bilmiyorum ama eski ilyasköy pazarının,yeni 2.bulvar üzerine büyük ve mükemmel bi bayrak asılmış..üzerinde armamızda var..gebililer SAMSUNSPOR'a başarılar diler yazıyor...

samsunmania

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 20 Ocak 2011, 20:50:20
Adam kendi reklamını yapmış, nerde armamız, nerde ismimiz.

Arkadaşlar, o reklamı yapılan şahıs rahmetli ali baba. Bu kulüp için ve samsunun sportif gelişimine katkıda bulunmak için çok şeyini vermiş bir insan. Teknik Hırdavat deyince o akla gelir. Orası icabında aş evi gibi hizmet verdi yıllarca. Yanlış anlamayın.