Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

red_white

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Aralık 2010, 21:36:46
Organize Sanayi Girişi

İstanbul'da Bir İş Merkezi

Tekkeköy belediye başkanının astırdığı  pankartı çalmışlar dün akşam.. zoruna gitti birilerinin... kim olduklarını adım gibi biliyorum

kuzey55

kimin zoruna giderse gitsin.Tekkeköy meydan o bayrak dalgalanıyor dalganakacakta

red_white

Alıntı yapılan: kuzey55 - 10 Aralık 2010, 21:21:59
kimin zoruna giderse gitsin.Tekkeköy meydan o bayrak dalgalanıyor dalganakacakta

bayrak değil pankart kardeşim

sercan5592

bende baktım bugun yoktu o pankart koca pankarı nasıl calıyolar kım calıyo ya şerefsizler

cany

önceki sezonlarda bu kadar bayrak göremiyoduk şehirde...bu sene çok görüyoruz, emeği geçenlerin eline sağlık >l<

kuzey55

bunlar daha bişey değil biz süper lige çıkalım bakalım bu kadar rahat hareket edebileceklermi dar edeceğiz samsunu bunlara.tahammül edemeyecekler

berusa55

engin55

AlıntıHer yerde var, biz de yasak
[ 11.12.2010 ]

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin tarafından 7 Kazım tarihinde Kirazlık yöresinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi girişindeki köprüye astırılan 'Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar dilerim. Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin' yazılı pankart, cuma günü kaldırıldı. Konuyla ilgili açıklama yapar Belediye Başkanı Hayati Tekin, bu olayı gerçekleştirenlere adeta ateş püskürdü. Tekin, "Karayolları Bölge Müdürlüğü'nde Adnan isminde bir şube müdürü varmış. Pankartımızı kendisinin indirdiğini öğrendik. Sonuçta astığımız pankart şehrimizin en büyük markasıyla ilgiliydi. 'Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar dilerim' yazılı pankartın kime ne zararı olabilir? Neden yaptığı hakkında bilgimiz yok. Sanki burası Dingo'nun ahırıymış gibi kafasına göre pankartımızı kaldırmış. Sanki başka bir ülkenin pankartını astık. Ben bölge müdürünü aradım ancak kendisine ulaşamadım. Bu konuyu direk bölge müdürü ile görüşeceğim" dedi.

Habergazetesi

red_white

Alıntı yapılan: engin55 - 11 Aralık 2010, 14:22:49
Habergazetesi

adi ş...siz bi tarafınamı battı o pankart.. bunlara ulaşabilceğimiz telefon varmı arayıp tepkimizi koyalım

lucarelli

gkhn

11 Aralık 2010, 14:42:59 #115 Son düzenlenme: 11 Aralık 2010, 14:44:34 gkhn
 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN     362 - 43747 80 -81    bol07@kgm.gov.tr
E-posta ve telefon.

GökhanÇağlar

o pankartı kaldırmaya nasıl cesaret ediyorlaR şerefsizler...

red_white

Alıntı yapılan: gkhn - 11 Aralık 2010, 14:42:59
7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAMSUN     362 - 43747 80 -81    bol07@kgm.gov.tr
E-posta ve telefon.

arkadaşlar şube müdürü diye geçiyor haberde bu numarayı arayp tepki göstersek yeterli olurmu

cembaba

AlıntıHer yerde var, biz de yasak
[ 11.12.2010 ]

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin tarafından 7 Kazım tarihinde Kirazlık yöresinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi girişindeki köprüye astırılan 'Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar dilerim. Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin' yazılı pankart, cuma günü kaldırıldı. Konuyla ilgili açıklama yapar Belediye Başkanı Hayati Tekin, bu olayı gerçekleştirenlere adeta ateş püskürdü. Tekin, "Karayolları Bölge Müdürlüğü'nde Adnan isminde bir şube müdürü varmış. Pankartımızı kendisinin indirdiğini öğrendik. Sonuçta astığımız pankart şehrimizin en büyük markasıyla ilgiliydi. 'Samsunspor'a Süper Lig yolunda başarılar dilerim' yazılı pankartın kime ne zararı olabilir? Neden yaptığı hakkında bilgimiz yok. Sanki burası Dingo'nun ahırıymış gibi kafasına göre pankartımızı kaldırmış. Sanki başka bir ülkenin pankartını astık. Ben bölge müdürünü aradım ancak kendisine ulaşamadım. Bu konuyu direk bölge müdürü ile görüşeceğim" dedi.

bombaya bakın hele.. Kesin trabzonludur. Araştırın bakın...

gkhn

Bölge müdürü Abdulkadir URALOĞLU trabzonluymuş bu Adnan da  ona güvenip yapmıştır diye düşünüyorum >:( >:(