Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

emrullah

Alıntı yapılan: berusa55 - 13 Kasım 2010, 01:31:28
Şehrin önemli noktalarına kavşaklarına ufak ya da büyük bu bayraklardan asmak işi çok önemli. Şehri havaya sokuyor ve aynı zamanda vatandaşımıza da bu şehrin en büyük markasının var olduğunu hatırlatıyor bir nevi. İnsanımızda Samsunspor bilincini her daim açık tutmak hedefimize giden yolda bize büyük katkı sağlayacaktır motive açısından.

su uyuz tese club mıdır nedir oraya bir tane astıramaz mıız burası heryer değil yazan belki satışları düşer iflas eder tese

kalptenþimþek

hakan55

Tam yanına Şirinler bayrak astı zaten var orda bayrak ama birde ağabali caddesine yakışır

berusa55

maviay55

mehmet yılmaz

Organize Sanayi Girişi

İstanbul'da Bir İş Merkezi

lucarelli

Helal olsun grup istanbul'a  >l< >l< >l< >l< >l<

Neresi burası?

mehmet yılmaz

Acıbadem-kadıköy arasında bir yer...

maviay55

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Aralık 2010, 21:42:39
Acıbadem-kadıköy arasında bir yer...
bi iş adamı astırmıs diye okumustum ismini getiremedim şimdi   >l<

emre

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maviay55 - 09 Aralık 2010, 21:52:45
bi iş adamı astırmıs diye okumustum ismini getiremedim şimdi   >l<

Şafak abinin iş merkezi, Şafak Gedikoğlu...

lucarelli

Harika bir şey.   >l< >l< >l< >l< >l<

2002-2007 arasında Bahçelievler'de oturduğum dönemde, mecidiyeköyden bahçelievlere giderken cevizlibağa gelmeden az önce E5'te sağda bir bina vardı. Yanılmıyorsam büyük bir matbaa veya basımevi gibi bir yerdi. Bazen büyük bir sarı kırmızı bayrak asılı olurdu o bayrağı gördüğüm her zaman, birgün İstanbul'da ben de kocaman bir samsunspor bayrağı asacağım diye içimden geçirirdim. Ben yapamadım ama sağolsun istanbul'da dalgalandırıyorlar bayrağımızı. Gözlerim yaşardı...

Ollivanders

Bayrakları asmaya gerek kalmadı aslında. Tum umutlar son buldu. Ben karaları bagladım desem yeridir. Çünkü ne  adam gibi hoca var nede onu kovabilecek yönetim.

lucarelli

Alıntı yapılan: Serpico55 - 09 Aralık 2010, 23:42:11
Bayrakları asmaya gerek kalmadı aslında. Tum umutlar son buldu. Ben karaları bagladım desem yeridir. Çünkü ne  adam gibi hoca var nede onu kovabilecek yönetim.

Türkiye genelinde bir kıpırdanma oldu. Artık yolda giderken üzerimdeki samsunspor atkısını gören muhabbeti açıp bu sene iyisiniz diyor. Bizi konuşmaya başladılar. Umutlar da son bulmadı bence. Bankasya çok süpriz sonuçlara sahne oluyor. Geçen sene alt sıralarda iken peş peşe aldığımız galibiyetlerle play off hesabı yapar hale gelmiştik. Bu sene zaten play off potasındayız, bir seri yakalayıp ilk ikide bitirebiliriz. Saha dışındakilerin coşkularını taze tutmak, insanların samsunsporu konuşmalarını sürdürmeliyiz.