Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Ne Bir Kız Sevmek , Ne de Okul Bitirmek
 samsunspor_x Tek Dileğim İstifa Ettiğini Görmek samsunspor_x
             T.A.K. / E.T.A.K

Ertuğrul Sağlam

Eski sanayide bir esnaf (Melih)

Organize Sanayi yolu üzeri (Photoshop işini Ersin halleder)

özkan

ilyasköy bayrak şova devam ediyor..mezarlığa doğru giderken o sırada yine yeni bir bayrak daha asıldı

Burak

Emir Balıkçılık bayrağı tekrar asmış

kuzey55

mecidiye girişine bayrak tekrar asılmış...

ayrıca emir balıkçılığın astığı bayrak meydandan sahilden falan çok güzel görünüyo.

forza_devil

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

berusa55

Kaldırımları Kırmızı-Beyaza boyadı
[ 16.02.2011 ]

Fanatik Samsunspor taraftarı olan Ünlü Erkek Kuaförü sahibi Kemal Ünlü, iş yerinin önündeki kaldırımları ve duvarlarını Kırmızı-Beyaza boyadı.Bulvar yolu üzerinde bulunan Ünlü Erkek Kuaförü'nün sahibi Kemal Ünlü, içindeki Samsunspor sevgisini dışa vurdu. İş yerinin önündeki kaldırımları ve duvarları Kırmızı-Beyaza boyayan fanatik Samsunsporlu, hem ilginç, hem de güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Kartalspor'u yenmeleri durumunda tüm caddeyi Kırmızı-Beyaza boyamayı planladığını söyleyen Kemal Ünlü, "Ne yazık ki bu isteğim olmadı. Takımımız sahadan 0-0'lık eşitlikle ayrılınca benim de hevesim kursağımda kaldı. Olan ben ve benim gibi stada gelen binlerce taraftara oldu. Ama bizim takımımıza inancımız tam. Futbolcularımızın Bolu deplasmanından 3 puanla dönerek takımımızı yeniden çıkışa geçireceklerini düşünüyorum" dedi.İş yeri sahibi Kemal Ünlü, "Kartalspor'u yenseydik sadece kaldırımları değil, tüm caddeyi boyayacaktım. Hevesim kursağımda kaldı" dedi.Aynı muhitte bulunan esnaflar ve kuaför salonunun müşterileri, Zafer Ünlü'nün yaptıklarından on derece memnun.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=75143

berusa55

Demirtaş'tan Bayraklı destek
22 Şubat 2011 / 16:47
Başkan Demirtaş, Bank Asya 1.Lig'de liderlik koltuğuna oturan Samsunspor'a destek için İlkadım ilçesinin cadde ve sokaklarını dev bayraklarla donattı.

Ligin 22. haftasında Boluspor'u deplasmanda mağlup ederek puanını 37'ye çıkaran ve ligde 5 yıl sonra lider olan kırmızı-beyazlı ekip, taraftarını sevince boğdu.

Süper Lig'e çıkmak için deplasmanda elde ettiği 3 puanla büyük avantaj sağlayan Samsunspor'a destek çıkan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsunspor'a sevgisini ilçenin değişik noktalarına astırdığı onlarca dev bayrakla gösterdi. Mecidiye, Ağabali, Müftühamam Caddeleri ile Hastane, Derebahçe, Cedit ve Kadifefale Mahallelerinde asılan dev bayraklar, vatandaşlar tarafından da büyük ilgi gördü.

Samsunspor'un Süper Lig'e çıkacağına inancının tam olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, şehrin markası olan Samsunspor'un Süper Lig hasretine bu sezon son vereceğine inandığını belirterek, kırmızı-beyazlı takıma Süper Lig yolunda başarılar diledi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28650

34 SS 1965

bende parayı bulayım bı yerden evı komple kırmızı beyaza boyıycam ıcını dısını bıde evın dısına dev amblemımızı celık saca ısletıp evın dıs cephesının duvarına monte ettırcem arkadas ozaman boy boy ceksın ıstanbul medyası :)

samsunmania

Kardeşim Kemal, helal olsun sana.Yakışır. O arastada lastikçi ve kök boya da sağlam samsunsporludur.

jean

harika resimler vallahi icim kipir kipir oldu

berusa55

Jnr.Serkan

Şehir klübünün arasınada asılmış bayrak

Tufan

İlyasköy kavşağına bakan her sokakta 1er bayrak mevcut sanki bayram kutlaması gibi her geçişimde içim bir hoş oluyor.

Sonuna Kadar 55