Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 13 Ocak 2021, 13:50:24Yüksel Yıldırım'ilk zamanlardan bu yana değişmedi, zaman zaman taraftarın keskin çıkışlarını, kırmızı çizgilerini anlayıp, bu bağlamda geri adım atsa da hep aynı havada devam ediyor.

Özellikle sosyal medyada ne yaptığını bilmez durumlarını,ben isteyerek bilinçli halde kullandığına inanıyorum, o cevap verdiği 3-5 takipçiyi geçmeyen boş hesaplarda buna dahil, neye nasıl cevap vereceğini biliyor ve gündemi kendisi belirlemek için bence bilinçli davranıyor. Neden mi? Bunu net cevap vermek doğrı olmaz, ama takımın ilk kendi şirket başkanlığında bocaladığı dönemleri, İsmail Uyanık'la yaşadığı problemleri,İsmail Uyanık'ın İstafa etmesini, daha sonra İsmail Uyanık'ın dernek başkanlığında bile olmaması gerektiği konusunda yönlendirmeleri, akabinde yönetimin ve dernek başkanının yeniden belirlenmesi konusunda yaptırımları vs,hep bu süreçleri "birkaç kişiyle twitterdan tartışıyor" görünürken yönettiğini unutmayalım. Yüksel Yıldırım o ne yaptığını bilmiyor çoluk çocuğa cevap veriyor dediğimiz dönemlerde nasıl neleri değiştirdiğini, asıl kime kimlere cevap verdiğini yaşayarak gördük.

Ben artık Yüksel Yıldırım'ın bu işi bilinçli yaptığı konusunu geçtim, onu zaten biliyorum, ama şu aşamada beni meraklandıran, artık ne istiyor ?

Bu kadar süreçlerden sonra takımda TEK ADAM OLMUŞ,istekleri ve yaptıkları doğrultuda takım hedeflenen yolda, bu kadar hastalıklardan çıkmış ve hala ayakta iken, neyi HEDEFLİYOR? Bu sefer kime söylüyor o cevaplarda ki sözleri?

O twiterdeki balonlara söylemediği kesin.

Samsunspor'un sözde değil özde, gerçek taraftarının nelerden rahatsız olduğunu bile bile, her fırsatta bu takım benim, ben yaptım, önceden çukurdaydı şimdi ben çıkardım demesi KİME?

İlk zamanlardan beri "rahatsız olduğumuz durum" ve Yüksel Yıldırım değişmedi, bana kalırsa değişmeyecekte,

ASIL MESELE GERÇEK TARAFTAR DEĞİŞECEK Mİ?

ŞUNU UNUTMAYIN ARKADAŞLAR VE HER FIRSATTA BİZİM GİBİ DÜŞÜNENLERE VE GELİP GİDEN TÜM BAŞKANLARA BİLE İFADE EDİN.

"Samsunspor'un ne demek olduğunu, bizim için ne ifade ettiğini, SAMSUNSPOR'un aslında kimin olduğunu bilen gerçek taraftar değişmediği sürece, YÜKSEL YILDIRIM'ın değişmemesinin, bizim için hiçbir önemi yoktur."
Yüksel Yıldırım'ın,önceki mesajımda da uzun uzun yazdığım gibi, kendine göre en kuvvetli, bize göre ise en zayıf noktası "twitter" dır.

isa55

Şimdi top sende Yüksel başkan.

Sadece Samsunspor

Hala yazmamasi bile ilginc. Ergenler yazinca aninda cevap veriyor. Buyuk ihtimal toplantidalar istanbulda

eprianu

Çık ve şakır şakır konuş başkan! Tam konuşman gereken zaman.

Sol Açık

Kesinlikle başkanın "kural hatası" vurgusu ve "maç tekrarı" talebiyle yüklenmesi gerek.
Bu hem sportif olarak faydamıza, hem yönetsel olarak başkanın sorumluluğu, hem de dosta düşmana gücünü göstermek için iyi bir fırsat. Çünkü haklıyız!

Sol Açık

Instagram hesabımızdan "bu işin peşindeyiz, maçın tekrarını talep edeceğiz" minvalinde bir açıklama yapıldı...

Sadece Samsunspor

Yuksel baskanda tik yok mactan beri. Acaba is kurumlara gelince degisiyor mu ? Tamam bazi taraftarlar fazlaca malca yorumlar yaptigi icin cevap veriyor ama normalede cevap veriodu. Ama mactan sonra bi selcuk derelinin tweewini retweet yapmis o kadar

5trawberry

Takımda basın sözcüsü yok. Başkan desen, sağlık sorunları sebebiyle maçta değil. Sağlığı yerinde olsa iş sebebiyle takımın başında değil. Ne iş yaptığı belli olmayan Yücel Bey ve Mustafa Bey var onlar da iki kelime edemez.
Ahh Ahh İsmail Başkan olsaydı pabuç bırakır miydi?

jean

Dostum baskan her maca gelecek diye bir kuralmi var parayi veriyor cark bir sekilde donuyor nasilsa

5trawberry

Başkan her maça gelsin düşüncesini nasıl çıkardınız?
Kafilenin başında liderlik edecek yönetim kadrosundan kimse yok diye biliyorum.
Sıcağı sıcağına tepki koymanın bazen maddiyattan öte olduğunu düşünüyorum.

jean

Ustam ne demek istediginii anlamiyorum harbidende kusura bakma

eprianu

@jean hocam, arkadaş diyor ki tüm Türkiye'nin gözü önünde böyle bir kıyımın yaşandığı olayda Yüksel Yıldırım neden sessiz kalıyor? İsmail Uyanık olsaydı sessiz kalmazdı. Yani olay maç ile alakalı değil.

Şu anda kulübün basın sözcüsü de yok. Yani olayın üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen Samsunspor camiasından kimse çıkıp da bu konu hakkında konuşmadı. Oysa başkanımız veya (olsaydı) basın sözümüz hem yerel hem de ulusal basına konuyla ilgili açıklama yapmalıydı. Ülkenin gündemine oturan bu olayla ilgili pek çok kanal, başkan veya basın sözcüsünü canlı yayına bağlardı.

Asıl mesele şu: Ne idüğü belirsiz insanların twit'lerine cevap yetiştiren başkan bu olay karşısında neden susuyor? Arka tarafta bizim bilmediğimiz ikili diyaloglara giriyor olabilir. Ancak bu olay karşısında hem sosyal medyada hem de basında gereken cevabı vermeliydi.

Bu olay basit bir olay değil. Muhtemelen birileri nabız ölçüyor. Sessiz kalırsak devamı gelir. Geçmişte bunun örneklerini çok gördük. O yüzden başkanın susması hatalı.

jean

Yuksel yildirimin nihat ozdemirle arasinin iyi oldugunu biliyoruz muhtemelen girisimde bulunmustur zamani gelince aciklamayi yapacaktir

Ollivanders

Açık söylemek gerekirse Yüksel Yıldırım'ı çözemedim. Samsunspor'un başkanı olması ve zor zamanlarında arka çıkması nedeniyle kendisini destekliyorum ancak verdiği tepkileri kestirmek mümkün değil. En kısa zamanda sosyal medya kullanmayı bırakması gerekiyor. Sosyal medyayı bırakırsa başarıya ulaşmak, birliktelik sağlamak daha kolay olacak.

ask55

Başkanın dün trtspor'a yaptığı açıklamaları dinledim.
Korona merkezi sinir sistemini etkilemiş.
Sağ kolunda ve sağ ayağında anladığım kadarıyla kısmi felç var.
Fizik tedavi ile 3 4 ay tedavi görecekmiş.
Geçmiş olsun tekrardan.