Sevgi gölü

Başlatan kral55, 31 Mart 2005, 20:30:57

« önceki - sonraki »

kral55

Belediyenin sevgi kafesinin yanındaki göle somon balıkları atılmış.Orada güzel dinlenme yerleri yapılmış.Hemen köprünün yanına yapılan traverten simülasyonu harika olmuş.Halende inşaat devam ediyor.O gölete somon  atıp yetiştirme fikri kime ait ise tebrik ediyorum.O balıkları seyretmek seyrederken çayını içmek harika olacak.

kral55

İnşaat bitmiş.Çok güzel bir yer olmuş.

kral55

İnternette gezinirken şu habere rastladım
''Sahil Yolu'nun şehirdeki su baskınlarının birinci sebebi olduğunu söyleyen CHP İl Başkanı Suat Binici, "Bu gidişle yıllar önce Çarşamba'ya atfedilen türkü 'Samsun'u Sel Aldı' şeklinde değişerek gelecek kuşaklara aktarılacak" dedi. ''

Yapmayın bu kadar da olmaz diyorum.Yukardaki fotoğrafa bir bakın oranın güzelliğine bir bakın.Sahil yolu Samsunun tarihindeki en önemli projelerdendir.
Benim lise yılarında(Lise diyorum bilmeyen için 19 mayıs lisesine biz sadece lise derdik.)Şimdiki hayvanat bahçesi,ve sevgi kafe ve gölü tam bir mezbelelik alandı.
Bazen dersi asar limana balığa kaçardık.Oraların eski halini o nedenle iyi bilirim.
Oralar tinerci ve sarhoş mekanıydı.Tam bir bataklıktı.
Şimdiki fotoğrafına bakıyorumda bu hale getirenlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Fecr_55

bence cok $ahane yapilmi$ orasi...ilk bu izinde gezme $ansim oldu orasini ve gercekten hayran kaldim...ve gercekten hayat var be orada, ya$ayanlarin kiymetini bilmesi gereken yerlerden biri...

kral55

Evet gerçekten değerini bilmeleri gerekiyor.
[/URL][/img]