5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

bir duyuma göre sigaraya başlamış :suslen:

SametYılmaz55

yazık eder sağlığına.eğer doğruysa elini verip başka taraflarını kaptırmadan bırakır sigarayı inşallah

Ahmeti

Rize maçının yedek kadrosunda varmıydı bilemiyorum ama Doğan olsun Mehmet Yılmaz olsun rahat geçen maçların son 10 dakikasında oyuna alınarak şans verilmelidir diye düşünüyorum.

seyf55

Sadece Samsunspor

2 3 kere top istedi elini kaldirdi ama serkan calik hic pas atmadi cocuga. Bi tanede korner kullandi
Bu takim ne korner atanlar gordu on direge kadar atamayan. Dogan tam kale onune kesti tebrikler.

Özcan İNAN

Bugün iyi oynadı bence mücadele etti formasını hakkını verdi...

oguzhann555

Biraz fazla heycanlıydı galiba bugün.Oyunu basit oynamak tek paslar yapmak yerine topla gitmeyi denedi.Biraz top ezdi ama olsun biz nice karaktersiz oyunculara sırf altyapıdan yetişti Samsunumuzun evladı diye sahip çıktık sabrettik Doğan'a mı göz yuma micaz  ;)

özkan

seyf55

çocukta cevher var yetenekli gösterdi bugün ne olursa olsun o bizim evladımız inşallah kendini korur Samsunspor a hizmet etmek için oynar gerisi hikaye,bu takımd akimler oynamadı domingez oynadı gecen sene yahu,kaldı ki doğan daha genç ve ilerleyen zamanlar da kendine bakarsa daha da başarılı olacaktır uzun yıllar başarılı ve Samsunspor u başarılara taşırsınız inşallah

Sol Açık

Doğan bu maçta çok iyi değildi bence. Yetenekli olduğunu düşünüyorum. Ama kendisini çok geliştirmeli...

Kaya

Serkan Çalık'a attığı gollük pas neticelenmeyince güzel bir asistten oldu.Doğan kendini geliştirecek ve çok daha iyi olacaktır.

orucreis

Biraz heyecanı vardı o kadar ilerde ne olacağını  değil ışık  projektör gibi belli ediyor

seyf55

Kaya

Kamp dönemini çok iyi geçirmiş.Çok hazır gördüm.Ürkekliği de yok artık.Bir iki Hakan Bayraktar vucut çalımını da attı.Formayı kaparsa şaşırmamalı.

mimar55

Alıntı yapılan: Kaya - 11 Ağustos 2013, 01:20:45
Kamp dönemini çok iyi geçirmiş.Çok hazır gördüm.Ürkekliği de yok artık.Bir iki Hakan Bayraktar vucut çalımını da attı.Formayı kaparsa şaşırmamalı.

Hadi inşallah