''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

red_white

HaKanReiS

BAKSIN DALGASINA SAMSUN EŞEHRİ SATILMIŞ BİR DURUMDA ŞEHRİ ONLAR YÖNETMİYOLAR ONLAR SADECE KUKLA SAMSUNUN BAŞINA SAMSUNLU SAMSUNSPORLU GÖNÜLDEN ABİLERE BASKANLARA İHTİYACI VAR BUNLAR DÜMENCİ

HoliganSamSunLu

yönetici

AlıntıAdaylar Çiftlikte buluştu!
25 Mart 2009 / 16:41

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayları Yusuf Ziya Yılmaz ile Mehmet Atalay, İstiklal Caddesi'nde esnaf ziyareti yaparken yolları çakıştı.
Şevki YILDIRIM/ Haberexen.com

Caddedeki ziyaretlerine ters taraflardan başlayan iki rakip orta noktada karşılaşınca birbirlerine şans diledi. Yusuf Ziya Yılmaz'ın CHP adayı Mehmet Atalay'a samimi tavır sergilemsi dikkat çekti.

CHP MYK üyesi oyuncu Berhan Şimşek de Yusuf Ziya Yılmaz'a şans dileyerek ziyaretlerini sürdürdü. AKP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz'ın İstiklal Caddesi gezisinde yanında Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebiciler Odası Başkanı Ahmet Hayvalı, Tahsin Kosif, Ahmet Ali Bulut gibi isimlerin olması da dikkatlerden kaçmadı.

Dünkü haberi satır aralarında bu dikkatimi çekti. Acaba Y.Ziya Yılmaz için son günlerde ayyuka çıkan, "seçimden sonra Samsunspor'a yardımcı olacak" söylentisini doğrulayan bir gelişme mi bu? Bizim tavrımız, tepkimiz, eleştirilerimiz ortada; olmamış bir şeyden dolayı itimat edecek de değiliz...

Samsunspor'a yaşatılan acıları unutmadık henüz...

Not. En geç yarın ilgili başlıkla birleştirilecektir.

Recep

reklam kokan hareketler olmasın
yzy kendi bindiği dalı kestiğinin farkına mı vardı acaba dersiniz

Akyol

26 Mart 2009, 10:07:50 #440 Son düzenlenme: 26 Mart 2009, 11:03:15 AKYOL55
yallah yusuf yallah kış kış yusuf kış kış  >:(

mehmet yılmaz

Ben de bu birlikte gezme işini bir tür mesaj olarak algılayanlardanım. Ancak son 4 yıldır Samsunsporlu olarak çektiğimiz acıları unutmuş değiliz; daha önce çok başka sözlere de şahit olduk. Bu nedenle somut bir gelişme olmadan asla güvenmiyorum. Söylentiler, edecekmiş, verecekmişler... Bunlara artık karnımız tok, icraat görmek istiyoruz. Kaldı ki, eğer bu şehrin belediye başkanı olarak Samsunspor'un yanında duracaksa bu bir lütuf değil bir vazifedir, bir olması gerekendir zaten.

Yerel basından ve Ak Parti'nin içindeki bazı kişilerden edindiğim intiba da seçimlerden sonra Y.Ziya Yılmaz'ın ve Süleyman Kaldırım'ın Samsunspor konusunda çalışmalar yapacağı yönünde. Bütün bu adımların temeli sitemiz aracılığıyla başlayan ve her kesimden Samsunsporlunun gerek sanal ortamda gerekse de gerçek alemde el birliğiyle tepki koyması, gündem oluşturması, Samsunspor'u mahalli seçimlerde konuşuln bir kavram haline getirmesi ve meseleyi takip etmesidir.

Daha evvel de demiştim, seçim sonuçları bir yere kadar önemli çünkü galiptir bu yolda mağlup!

Sana güvenmiyoruz Y.Ziya Yılmaz ama kazanırsan da bu sözünün takipçisi olmaya devam edeceğiz.

cembaba

ilginç.. Yorum yapmayacağım. Bekleyip görmek en mantıklısı.

Akyol

kesinlikle inanmıyorum yerel basının oyunlarına gelmeyelim a takımı davasından dolayı yzy kesinlikle SAMSUNSPOR'a yardım etmeyecek buraya yazıyorum.Adnan Bahırdır diye birisi var kimdir tanımam ama adam diyor ki benim olduğum dönemde SAMSUNSPOR'a yardım yaptık?? diye mahkemelerde süründük bundan sonra 1 lira yardım yapılırsa belediyeyi mahkemeye veririm diyor bu zihniyetin artık bir an önce gitmesi lazım kesinlikle güvenmiyorum.

kaptan 55

şimdide yeni dümenleri bu SAMSUNSPOR'a yardım yasal değilmiş ya TÜRKİYE de onlarca örneği var bunu kendileride biliyoda işlerine gelmiyo.yzy SAMSUN için çalışmadı desek sanırım haksızlık ederiz ama bu şehrin markası SAMSUNSPOR a sahip çıkmaması onu bu seçimlerde büyük oy kaybına uğratacaktır eğer tekrar kazanırsa 5 yıl daha SAMSUNSPOR'a belediyeden destek yok demektir.ne diyelim her şeyin hayırlısı olsun camiamız için

Ertuğrul Sağlam

Benim tahminim şu olabilir  olağan üstü kongrede Tahsin Kosif, YZ Yılmaz'ı arkasına alarak başkanlığa aday olacak diye düşünüyorum

Ama genede varsayımlara bakmadan tepkiye ve protestolara devam diyorum çünkü biz susarsak şehirde susar ve birilerinin ekmeğine yağ süreriz SUSMAK YOK YOLA DEVAM

Nuri Asan

yallah cinler yallah
kışkış cinler kışkış

Clint_Eastwood

26 Mart 2009, 13:31:30 #447 Son düzenlenme: 26 Mart 2009, 13:49:01 yönetici
Yzy, Kaldırım ve Akp'liler bizi ne sanıyor? Salak mıyız biz?

Bu şehrin bu takımın bu halkın kaybedecek bir 5 yılı daha yok arkadaşlar...

Seçimden sonra yapacağız edeceğizle olmuyor bu işler... Eğer yapacaksan şimdiye kadar nerdeydin neden yapmadın 29 mart korkusundan mı şimdi ağız değiştiriyorsun...

Ayrıca Samsunspor'un sahibi olduğunu söyleyen Kaldırım'a diyorum ki sen etrafındaki trabzonlularla git avni aker de maç izle, bizle dalha geçer gibi konuşma!

CriminaL

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 26 Mart 2009, 11:31:25
Benim tahminim şu olabilir  olağan üstü kongrede Tahsin Kosif, YZ Yılmaz'ı arkasına alarak başkanlığa aday olacak diye düşünüyorum

Sadece Samsunspor