Üç kel

Başlatan 55samsunlu55, 26 Eylül 2005, 11:52:29

« önceki - sonraki »

55samsunlu55

Takımı tam anlamıyla izleme fırsatı bulamadım, ama 3 kel oyuncunun (Kirita, Şenol ve Shorunmu) eksikliğini büyük ölçüde hissediyoruz. Ne enteresan değil mi? Umarım Ara transfer döneminde bu açıklarımızı kapatırız.

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"ama 3 kel oyuncunun (Kirita, Şenol ve Shorunmu) eksikliğini büyük ölçüde hissediyoruz. .

çok yerinde bir tesbit.
shorumnu kaleyi
şenol defansı
krita da orta sahayı toparlıyordu...
şimdi 3 bölge de malum içler acısı.

Shane_Falco

Shorunmu nun eksikligine katılmıyorumda şenol ile kirita nın yoklugunu zaten ikiside giderkende biliyodum ben yani bu başlıga pek şaşırmadım ama dogru bi yazı yani

ngonge

gene shorunmu allum dan da kerem den de iyidir bakma her ne kadar 40 ına gelmiş olsa da :D
şenol hava toplarında çok iyiydi ama o da ara sıra çok büyük hatalar yapıyordu.
bu arada kenan-petkov ikilisi kısa kalıyor malesef...
o.saha da adnan kirita nın yerini dolduramadı.bence adnan ı sağ beke almak daha mantıklı olur.ön libero da marciel ne yapabilecek bakalım,boşuna para vermedik ya...

supporter

kellerin kaybı gerçekten Samsunspor için kötü oldu.
özellikle kirita bu sene orta sahada iyi iş yapacaktı.

Harun55

Alıntı yapılan: "ngonge"gene shorunmu allum dan da kerem den de iyidir bakma her ne kadar 40 ına gelmiş olsa da :D
şenol hava toplarında çok iyiydi ama o da ara sıra çok büyük hatalar yapıyordu.
bu arada kenan-petkov ikilisi kısa kalıyor malesef...
o.saha da adnan kirita nın yerini dolduramadı.bence adnan ı sağ beke almak daha mantıklı olur.ön libero da marciel ne yapabilecek bakalım,boşuna para vermedik ya...

Her Futbolcu HATA yapabilir Hiç bir futbolcu HATA yapmaz diye birsey yok !

supporter

keller konusu açılınca elimdeki ilginç bir resmi koymak istedim.
burada sadece iki kel görünüyor bir de antepe verdiğimiz ivanov.
şu an hiçbirisi samsunsporda değil.
ama dediğim gibi bu üç kelden en iyisi kirita idi.
bize de bu sene asıl katkısını verecekti.

Amsterdamli

Kirita gibi bir futbolcuyu bir daha zor buluruz, elimizden kacirmamamiz gerekirdi ama takimda heyecan kalmazsa bunu onlemek icinde etkili olamazsin. Aynisi Ivanov gibi top oynamasini bilen bir futbolcu icinde gecerli. Rafael ve Serkan´in arkasinda GS macinda nekadar verimli olmus olacagini siz dusunun. Gobekten kaleye yonelebilecek 1 tane futbolcu yoktu.

Shorunmu artik emekli oldu onun icin fazla diyecegim yok. Senol olsaydi iyi olurdu ama son iki sene ayrilan futbolculari surada bir daha saysak galiba yine sasirip kaliriz.

Shane_Falco

son iki senede yolladıgımız adamları yarısına tutabilseydik şampiyonluga oynuyo olurduk şuan