2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

jean

Bu sene ligi bilmiyorduk seneyede cikamazssak bak sen o zaman sikintiya

55.hakan

İzlediğim kadarıyla kalması gerekenler: Ahmet, Kubilay, Oğuz, Savaş, Okan, Erkam, Ramazan, Abdülkadir, Ercan, Canberk

Gerisine boşa para vermeyin yollayın ve yerlerine bu ligin üzerinde oyuncular alıp işi şansa bırakmayın.

Sadece Samsunspor

Ne oguzu hocam oguz ilk yollancak adamlardan biri bana gore

cakir55

Bu ligde 10 numaralı sistemin işinin olmadığını artık herkes kanaat getirmiştir diye düşünüyorum. Gerekirse Kubilay'ı bile keseceksin iki azman tabirli box to box alacaksın arkalarında bi süpürücü olur 6 numara. Kanatlara da efektif hem içeri kat edebilen yeri geldiği zaman da çizgiye inebilecek adamlar alınmalı.
İzlediğim maçlarda genelde not tutuyorum tam bizim takımımıza yarayacak oyuncular gözlemledim.
Mesela bunlardan biri Maksut Taşkıran. Bu sene A.Selçukspor'da oynamış 5 senedir bu 2.ligde oynuyor geçen senede şampiyon Altay'ın kadrosunda önemli bir oyuncuymuş. Okan Dernek'in 8 numara hali gibi düşünün. Koşan, basan, savaşan rakip yarı sahaya sürekli koşu yapan ve bunların yanında oldukça güçlü bir oyuncu.

bayfa55

Bizim en büyük sorunumuz hücum hattı ve beklerimizdi. Burada Samet belki kalır ama geri kalan  herkese yol verilir. Abdülkadir bitmiş , Bahattin, Erhan, Muhammed Beşir,Enes İslam bunların hepsi çöp.Sağ ve ve sol beklerimiz de zayıf. Samsunspor başarıyı her zaman genç ve hırslı oyuncularla yakaladı. O yüzden kurulacak kadroda başarıya aç , hırslı ve en önemlisi karakterli oyuncular lazım.

55.hakan

Oğuz vasat kaldı bu sene ama bu ligde kadro genişliğini düşündüğümde kötülerin iyisi olarak kalmalı diyorum. Sakatlık, yedekler bu konuları da düşünmek lazım. Orta sahada Oğuz - Savaş ikilisini konuştuk uzun zamandır bozulmamalı diye. Daha iyilerini buluyorsak alalaım bu adamları da yedeğe çekersin o zaman.

MeL_55

bana kalirsa, avrupadan hasan kilic gibi, murat yildirim gibi oyuncular bulmamiz gerek.
hatta ve hatta adini anmisken, hasan kilic tekrar geri dönse müthis olur. hasan kilictan sonra orta sahamiz 2 yildir yok.
maliyeti ne olursa olsun. daha hata lüksümüz yok. 5 cöp oyuncuya para verecegine 1 tane adam gibi oyuncu almamiz gerek.
samed kilicin durumunu bilmiyorum.. biraz yumusak oyuncu. ne kadar katki saglar bu ligde bilemiyorum.

yönetim acilen profesyonel scout ekibi kurmali, gerekirse avrupadan scout sef getirmeli.
kimisi bu düsüncemi begenmeyebilir ama osman özköylü ile anlasilmali, ki kendisi ismail baskandan dolayi seve seve geleceginden eminim.

takimdaki cogu cöp oyunculara yol verilmeli.  sahin, ishak, cenk, savas, erhan sentürk, onur, (bahattin, abdülkadir, muhammet) bunlardan biri.

Shane_Falco

Hiç uzatmadan İsmet'i göndereceksin.

Yalçın Koşukavak'ı takımın başına geçireceksin.

Ondan sonra otur izle, sistemi, takım oyununu adam akıllı futbolu.

ugrass

ismail Uyanık için istifa edecek diye haber dolanıyor twitterda aslı nedir?

Levent ÖCAL

Yüksel Yıldırım, İsmet Taşdemir ile devam kararını açıkladı twitterdan.

evolution55

İsmail başkanın haberini ben de okudum umarım asparastır

eprianu

Ortalığı kim karıştırdı biliyor musunuz? Sahte hesap açıp Yüksel Yıldırım'a sallayan öküz oğlu öküz tipler. Daha da acısı sosyal medya kullanmayan koca iş adamı Samsunspor'a özel hesap açtı, önüne gelene cevap yazmaya çalışıyor.

Biri Tanju Çolak gelsin diyor, biri kulübe şarkı yapın diyor. Önüne gelen konuşuyor. Adam futbolun f'sinden anlamıyor, duyduğu yalan yanlış şeylerle bir şeyler yapmaya çalışıyor.

İnşallah Yüksel Yıldırım, kendi kafasıyla bu işi götürmeye çalışmaz. Comolli gibi bir iş bilmezle görüştü geçen gün. İsmail Uyanık bırakır, Comolli gibi menajerler gelirse sonumuz çok iyi olmaz.

evolution55

Benim de anlamadığım o, ya senin koca holdingin var samsunspor gibi bir markanın yk başkanısın ne işin var sosyal medyada. Ergenlere laf yetiştiriyorsun. Yanlış yapıyor, yanlış yapar. Bu sezonu da yükseliş sezonu olarak belirlemiş herhalde, öyle söyleniyor

5trawberry

İsmail Başkan haberi doğru mudur? Küme dusmus kadar üzülürüm

evolution55

Yarın 13.00'te sezon değerlendirme toplantısı varmış, orada belli olur