İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

5trawberry

Trabzon maçında kilit pas attı maçı çözdü. Takımın en yetenekli oyuncusunun yeni transfer gibi etki etmesini umuyorum.
Emre Kılınç örneği ortada daha iyi noktaya gelebilir.

ata55

Umarım yeni transfer etkisi oluşturur.
Gönderilir diye düşünüyordum ama kaldı. Takım oyunu oynarsa tadından yenmez. Trabzon maçında gayet iyiydi.

Sadece Samsunspor

Bu ligde sikintili maclarda kilidi Kubilaydan baska birisi acamaz. Akilli ara paslari ve ara ara asirtma sut denemeleri kilidi aciyor. Acil ertugrul takintimidir artik nedendir bilmiyorum bu dusuncesinden vazgecip kubiyi takima sokmali

maço

Derhal kendine takım bul kardeşim , yazık olacak sana , bizden acilen gitmelisin.

eprianu

Bencil oynadığı zaman eleştirdik, yerden yere vurduk. Ancak en azından son 20-25 dakika hak ediyor.

Nuri Asan

Yazık oluyor, 2 sene önce tüm yükü o çekmişti. Metincan Cici - 2 hadisesi yaşanmaz umarım.

55__Gurbet__55

Başkanın sürekli bahsettiği kadro mühendisliğini aslında o kadar iyi yapmadıklarının göstergesi Ilyas. Bu tip yetenekli ama sürekliliği olmayan oyuncular işler iyi gitmediği ve oynamadıkları zaman, millete hocayı eleştirme mezesi olurlar. Hoca Bandırma maçındaki Gökhan'ı çıkarmayıp İlyas'ı oyuna almıyorsa ya hoca da yada İlyas'da büyük sıkıntı var. Bu durumda kendisi yapmasa bile İlyas üzerinden taraftar huzursuzluk çıkarır. Şans verilmeyecekse kesinlikele yollanmalı.

_SoN_

Bugün maçın gidişatını değiştirdi 3 puanı bize hediye etti, tebrikler İlyas.

ask55

Aklın yolu bir.
Kubilay'ın bu maçı alacağını biliyordum.
Tebrikler.
Ertuğrul Hoca umarım ilk alternatiflerinden biri olarak görmeye başlar seni.

Nuri Asan

Aferin çocuğum, 2 sene önce ki gibi nasıl sırtladıysan bugün de müthiş golunle bize 3 puanı getirdin.

Golden önce attığın ara pasını yiyeyim senin

ugurozkan

elinde böyle bir yetenek varsa onu taktiğe uydurmaya çalışmak yerine taktiği ona uydurursun.
o ara pasını bu ligde verecek bir ya da iki oyuncu ancak vardır.

mehmet yılmaz

Kubilay maçın adamıydı. Gol atmasının yanında mücadele etti, takımı yönetti. Beklediğimiz şeyleri yaptı.

celebi

inşaallah üzerine koyarak devam eder.

isa55

Hoca seni yine oynatmayacak. Ikinci yarı alır.

Bir zamanlar Anıl Taşdemir diye oyuncumuz vardı, Kalpar koşmuyor diye oynatmiyordu. Halbuki gittiği takımları sırtlardı.
Bazı hocalar böyle işte.

Nuri Asan

Yine attığı golle Eskişehir maçında takımı kurtardı. Eleştirilen İlyas, 2 dir takımı ipten alıyor