15- Ergün Teber

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:25:10

« önceki - sonraki »

emre

Hep şu futbolcular çok para kazanıyor diye hayıflanırız ya,Quiz programını izlediğimde bu kadar param olup böyle konuşacağıma böyle cümleler kuracağıma, az kazanalım kültürümüz olsun dediğim futbolcumsu  8)

mehmet yılmaz

O programa çıkan en cahil futbolcuydu sanırım. Benim izlediklerime denk gelen en azından. Bu kadar boş bir adam zor olur...

SametYılmaz55

20 Mart 2012, 06:29:53 #332 Son düzenlenme: 20 Mart 2012, 06:33:10 SametYýlmaz55
en doğru futbolculardan biriymiş :deli: :deli: :deli:  sen doğruysan bizim kanatlanıp uçmamız gerekir Ergün :-*

feveran

por Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde Ergün Teber'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, devre arasında Samsunspor'dan transfer edilen Ergün Teber'in, kendi isteğiyle takımdan ayrıldığı belirtildi. Futbolcunun ayrılmak istediğini kulübe bildirmesi nedeniyle sözleşmenin de karşılıklı olarak feshedildiği kaydedilen açıklamada, ''İkinci kez formamızı giyen Teber'in ayrılma talebi uygun bulundu ve sözleşme feshi yapıldı. Ergün Teber'e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz'' denildi.

her gıttıgın yerde samsunsporun ahı üzerinde olacak ergünn

mehmet yılmaz

7 senede 10 tane takım değiştirmiş
Sorun hep gittiği yerlerde mi acaba?
Görün, seneye de Süper Lig'de olur, büyük ihtimalle de yeni çıkan takımlardan birinde..

Ayberk

tabi yaaa, imza parası almak varken ne diye keriz gibi 2-3 sene tek takımda oynasın ki 8)

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Nisan 2012, 22:01:26
7 senede 10 tane takım değiştirmiş
Sorun hep gittiği yerlerde mi acaba?
Görün, seneye de Süper Lig'de olur, büyük ihtimalle de yeni çıkan takımlardan birinde..

elazığla flört edıyomuş öyle duydum zaten

Theofanis Gekas

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, defans oyuncusu Ergün Teber ile 2 yıllığına ön anlaşma imzaladıklarını söyledi.

Teber'in Süper Lig'de kendini ispatlamış oyuncular arasında yer aldığını dile getiren Akıncıoğlu, böyle bir oyuncuyu da kadrolarına katmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Başkan Akıncıoğlu, ihtiyaçları olan bir mevkiye yönelik transfer yaptıklarını vurgulayarak, Ergün Teber'in Antalyaspor'a önemli katkılar sağlayacağına inandığını kaydetti.

Hasan Akıncıoğlu, yeni transferlerle takımı güçlendirmeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Seneye antalya bank asyada  :)

Jnr.Serkan

Adam evliya çelebi gibi 1 sene dolmadan  3 takım   :_nazar

ibrakadabra55

antalya_spor seneye sen düşersin Isaac transferinizi beğenmiştim bu çok kötü :/

twitter

servet cetin isaac  ergun teber
tabii ki antalyaspor

RT55

bu adamın menejeri kimse helal olsun-beni bile 1. ligde bi takıma gönderir diye düşünüyorum ;D

Ayberk

Alıntı yapılan: twitter - 25 Nisan 2012, 20:48:25
servet cetin isaac  ergun teber
tabii ki antalyaspor

bunların yeni sezonda ismi Takışoğlu Kaşar Antalyaspor olsun bence ;)

cgr

Ligimizin en kaşarı olan Ergün Teber, huyundan vazgeçmedi :)

Eskişehirspor ile sözleşme imzalamış ya la...  :rulet:

seyf55

seyyah mı futbolcu mu belli değil :)