15- Ergün Teber

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:25:10

« önceki - sonraki »

kýzýlyýldýz55

a2 takıma almışlardır bi yanlışlık olmasın

Ollivanders

Müdahale etmekten çok hol geçen hanı olmayı tercih etti ergun. Aman uzak dursun. Futbolcu olsa ne olur. Adam olmadıktan sonra.

isyan

Önünde Messi bile olsa; Ergün Ergündür

Burak

uçarlı şov başlamış yine

5trawberry

Alıntı yapılan: uçarlı - 20 Aralık 2011, 12:12:50
beşiktaş maçında da yenaldan daha fazla bindirme ve maçın  içinde olabilirdi. yenalın ergünden fazla bir üstün olduğunuda sanmıyorum.

:rulet:

Serkan

Uçarlı bir şeyi beğenicekmisin acaba ?

binikalamadım

24 Aralık 2011, 10:51:12 #306 Son düzenlenme: 24 Aralık 2011, 11:05:24 binikalamadým
ikinci yarının ilk maçında bize karşı oynayacak mı ?

kuzey55

lucarelli

Devre arası transferler, ikinciyarının ilk maçında oynayamıyor.

sadece55

Sırf sana sövmek için artık Gençlerbirliği maçlarını takip edeceğim..Yaptığın karaktersizlik 19 Mayısa ilk adım atacağın maçta sana yol su olarak geri dönecek.

AhmetDenizci

Dün Eskişehirspor - Gençlerbirliği maçının son dakikalarını radyodan dinledim. Spiker bugün maçın yıldızlarından Ergün Teber penaltı yapıyor dedi. Şaşırdım.

kamuri

kör öldü badem gözlü oldu lafı var ya tam buraya cuk diye oturur . bize ne ergün gençlerbirliği maçının yıldızı olmuşsa biz elimizde kalanlarla nasıl bu ligde kalırız onun mücadelesini verelim yoksa ergün bundan sonra her maçın yıldızı olsa ne olur

erkutdem55

adam gercekten iyi oynadi,inanmak guc ama.2.golde bu gereksiz ortaladi Oktay atti zaten.son dakikada tam komedi bi penalti yapti ama adam kacirinca bu da kaynadi tabii.

Theofanis Gekas

ya şimdi bişe dicem kızcaksınız ergü gitti gideli bu takım fazlaca gol yemeye başladı,şansmıdır başka bişeymidir bilemedim ama ilk maçında bizi yanıltsada ergün yenaldan 5 kat daha iyi topçuydu

erkutdem55

Kizacak bisey yok,rakamlar en azindan Ergunu hakli cikariyor.ikisi de topcu degil de,hangisi daha fazla topcu degil karar vermek zor.