Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: binikalamadım - 04 Mayıs 2021, 18:50:55https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/arif-kizilyalin-suleyman-soylu-dua-etsin-seyirci-yasagi-var-1833186

çok güzel yazmış okumanız tavsiyesiyle...

Gerçekten iyi bir yazı olmuş ve her kısmı bizi ilgilendiriyor. Ama aşağıdaki kısmı bir köşeye not etmek ve tribüne girildiğinde unutmadan gereğini yapmak gerek!

"Ama tabii, iş biraz boyut değiştirdi. Süleyman Soylu hemen harekete geçip 'Şahsım, ailem ve Türk Polis Teşkilatı'na hakaret eden Samsunspor Başkanı hakkında suç duyurusunda bulunuyorum' dedi, savcıları harekete geçirdi. Buradan Sayın Süleyman Soylu'ya naçizane önerim, futbol çok tehlikeli bir oyundur. Samsunspor da bu ülkenin güzide kulüplerinden biridir. Avrupa kupalarında mücadele etmiş, ay-yıldızı göğsüne takmış, göğsünde de ulu önder Atatürk'ün Samsun'a çıkışının sembolizasyonunu taşıyan bir camiadır. Sayın Süleyman Soylu dua etsin, seyirci yasağı var. Eğer tribünlerde seyirci yasağı olmasa, normal günlerde olsaydık, ister İçişleri Bakanı olun, ister Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olun, siz taraftarın ayağına bastığınız zaman lafı yersiniz. Tribünlerde binlerce kişi, Sayın Soylu'yu bir şekilde anıyor olacaklardı. 'Bir şekilde' diyeyim, hakarete girmesin. O zaman Sayın Süleyman Soylu kameralar eşliğinde binlerce Samsunspor taraftarını da mı mahkemeye şikayet edecekti? Biraz gerçekçi olalım, Türkiye gerçeklerini bilelim. Ve Sayın Soylu'ya futbolun Türkiye'de bir inanç olarak kabul edildiği gerçeği doğrultusunda hareket edip camialar konusunda açıklama yaparken biraz dikkatli olalım diyorum."

Elyesa

cok guzel konusmus helal olsun acik ve net konusmus..sol acik sagolasin sayende dinledik

Sadece Samsunspor

TFF 1. Lig'de kümede kalmayı garantileyen Menemenspor'da Adana Demirspor maçı öncesi Mamadou Traore ve Omar Mohamed takımdan ayrıldı.

🔗 vuvuzelasport
 https://t.co/as5K57h7tO

Tiryakiler55

Kanser is loading...Play-Off'ta finale kalip yenilmekte tecrübeliyiz. Ah gencligim aaaaah

jean

Ne guzel cikacaktik ne vardi sandi menemeni yenseniz

merdocan

Cumhuriyet gazetesinden Barış Terkoğlu da bugünkü yazısında geçen hafta uğramış olduğumuz haksızlığa değinmiş, bu konuyu görmezden gelip konuşmayanlara , üstünkörü konuşup geçiştirmeye çalışanlara da ulusal medyadan güzel bir mesaj verilmiş diye düşünüyorum.

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarlar/baris-terkoglu/bir-haftalik-kapanamamanin-ozeti-1833866

''....Yönetimi iktidara yakın Adana Demirspor taraftarları tribünleri doldururken, Samsunspor taraftarları eve kapatıldı....'''

Tiryakiler55

Madem Adana Demirspor'u cikaracaksiniz, farzedelimki öyle. Neden ugrastiriyorsunuz milleti. Adana Demirspor son maca asilacaklarini söyleyen Ümit Özat'in Menemenspor'una karsi puan kaybetsin. Giresun, Samsun ilk ikide bitirip direk ciksin, Play-Off üzerindende Adana Demirsporu cikarin olsun bitsin. Eyyyyyy yavrum ey.

mehmet yılmaz

İnce Memed Adanalı'ydı.
Ancak Abdi Ağa da öyle...
Abdi Ağa'lar malumumuz, İnce Memed'leri ise sevmeye devam edeceğiz.

muzaffer4

Mersin'le play off finali oynadık Mersin yeni stad açmıştı. Sonraki sene Antalya da yeni stadı bitmişti. Bu sene de şansımıza Giresun ve Ads de stad açtı.

Sadece Samsunspor

La yeter daa birakin yakamizi. Iyiki baskan biraz kuyrugunuza basti hemen ciyak ciyak her koldan aciklamalar. Alin superlig sizin olsun. En fazla 2 seneye dibin dibini gorursunuz zaten. Kime bu havalar. Biz senelerdir ordaydik. Kimlerle muhattap olur hala geldik ya. Bi yanda ads bi yanda 50 yildir superlige gormemis koyumsu giresun.

Sadece Samsunspor

Su facebooktaki giresun sayfalari falan igrendim ya. Bu ne terbiyesizlik ne ahlaksizlik. Su lafi soyliyecegim aklima gelmezdi lakin trabzonlular bile bunlardan daha iyi dusman. Bunlar ahlaksiz karaktersiz olmuslar. Kendilerini nerde goruyorlar anlamadim. Sovmemek saymamak icin zor tutuyorum onlarin yorumlarini okurken ama birileri artik kim olur bilmiyorum bunlara ayar vermeli yoksa fena seyler olacak

Elyesa

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Mayıs 2021, 10:38:56Su facebooktaki giresun sayfalari falan igrendim ya. Bu ne terbiyesizlik ne ahlaksizlik. Su lafi soyliyecegim aklima gelmezdi lakin trabzonlular bile bunlardan daha iyi dusman. Bunlar ahlaksiz karaktersiz olmuslar. Kendilerini nerde goruyorlar anlamadim. Sovmemek saymamak icin zor tutuyorum onlarin yorumlarini okurken ama birileri artik kim olur bilmiyorum bunlara ayar vermeli yoksa fena seyler olacak

al benden de okadar..isim bile koyamiyorum ne denir bunlara midemizi bulandirdilar terbiyesiz halsiyetsizler Insallah beter oldugunuz gunleride görecez

Mert

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 07 Mayıs 2021, 10:38:56Su facebooktaki giresun sayfalari falan igrendim ya. Bu ne terbiyesizlik ne ahlaksizlik. Su lafi soyliyecegim aklima gelmezdi lakin trabzonlular bile bunlardan daha iyi dusman. Bunlar ahlaksiz karaktersiz olmuslar. Kendilerini nerde goruyorlar anlamadim. Sovmemek saymamak icin zor tutuyorum onlarin yorumlarini okurken ama birileri artik kim olur bilmiyorum bunlara ayar vermeli yoksa fena seyler olacak

Ben çok mücadele verdim o sayfalarda fakat Bir yorumuma 30 ads li cevap veriyor haliyle susmak zorunda kalıyorum :) verdikleri cevaplar da mantık dışı ve hep aynı cevaplar.Balıkesir maçındaki ofsayt pozisyonu,helal para,tanrı böyle istedi,tuzlaya  biz teşvik primi vermişiz hatta Suat Kaya bu yüzden istifa etmiş :) vs. Uğraşılmaz onlarla it sürüsü gibiler.Tavsiyem hiç bakma bile hatta pazar akşamı süperlige çıkarlarsa hiç bakma kanser olursun

Lusage

Ben Menemen beraberliğimizden sonra sosyal medya takibini bıraktım. Sizede tavsiye ederim. Takım zaten yeterince kanser ederken birde sosyal medya maymunlarıyla uğraşmanın lüzumu yok.