Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eLLis

Düşünce hırsızları sizleri esefle kınıyorum  >:(

Heheheh ;D Bu konu çok güzel oldu tv de filan Samsunsporla ilgili bir şey görürseniz haber verin özellikle şu bjk tv eski maçları gösteriyor çok seviyorum o günleri izlemeyi

veis

hala kızı:siparişer tamamdır sorun degil sana bişekilde ulaşırım
berussa 55:inşallah erciyesi yenersek biz görsel şova tam manasıyla hazırlanıyoruz işin açıkcası o maçı bekliyoruz ve sessizligimizi önümüzdeki hafta sitede yayınlayacagımız ürünlerle bozacagız.siz bize samsunsporumuzu erciyes galibiyetiyle gönderin gerisini bize bırakın. :P

hala kızı

veis hadi bakalım bir tane kutu kola hakettin ;D

veis

ama resimdeki steve olanı yani bizimkisi degil.ama bu bizim aldıgımız adam hakkında bi kenarlarda bişey vardır diye çok bakdım ama yok kaan.

berusa55

Erciyes macını kazanırsak sevgili veis, ordaki kalabalık artık sizin işiniz dostum ;)

veis

bundan emin olun çünkü biz ona büyük gün diyoruz geçen seneki gibi yine kalabalık olucaz am abu sefer tek renk den yanayız hadi hayırlısı ilk görev sizin.

Sadece Samsunspor

veis

evet kampdaki ilk maçın kadrosu can kaptan

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: veis - 09 Ağustos 2008, 16:47:28
evet kampdaki ilk maçın kadrosu can kaptan

inşallah kalmıştır gidiyorum hemen

beşnumara

Alıntı yapılan: veis - 09 Ağustos 2008, 16:07:37
hala kızı:siparişer tamamdır sorun degil sana bişekilde ulaşırım
berussa 55:inşallah erciyesi yenersek biz görsel şova tam manasıyla hazırlanıyoruz işin açıkcası o maçı bekliyoruz ve sessizligimizi önümüzdeki hafta sitede yayınlayacagımız ürünlerle bozacagız.siz bize samsunsporumuzu erciyes galibiyetiyle gönderin gerisini bize bırakın. :P
burada samsundaki taraftarlara büyük iş düşüyor ilk hafta.gerçi samsunspor ilk hafta hiç bi zmaan taraftar sıkıntısı çekmedi stat full oluyo biletler pahalı olduğu halde.bi kaza olmayıp yenersek erciyesi istanbul grubu gerekeni yapar bence.ama inşaallah geçen seneki kartal maçı gibi olmaz.kasımpaşa maçı gibi olsun en az.ama ben ilk haftaki maç berabere biter diyorum ısrarla.

berusa55

Aklımdayken arkadaşlar, burda illaki futbol ve Samsunspor'umuzu konuşacağız diye bir şart yok. Tekrar söylüyorum her telden, her türlü paylaşımlarımızı yapabiliriz saygı ve sevgi çerçevesinde... ;)

veis

tamam ozaman berussa yeni amerikalı dehşetttt :P

beşnumara

Sadece Samsunspor

veis abi gazete war ama içinde poster yok yaw dışında yazıo ama içinde yok , sen posteri bi makina ile çekip buraya atsan

veis

gazatenin içinde orta sayfalarda tugber öyle kuşe kagıda baskılı degil sayfanın yarısı bizim yarızı antepin zaten.