Paoklu taraftarın kafasına kamerayı geçiren Türk kameraman

Başlatan Jnr.Serkan, 27 Ağustos 2010, 23:10:43

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Haftaiçinde oynanan fener-paok maçından önce yaşanan olaylardan bir tanesi.Paoklular Kanaltürk kameramanına saldırıyor ama bizim kameraman psikopat çıkıyor kamerayı paokluya geçiriyor birde hadii gelll gelll diyor.helal olsun buyrun burdan izleyin :) Türkiyenin en iyisiyiz diyen fener taraftarı bunu izlesinde utansın.
http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=31993

celebi

ne olursa olsun yunanlıların yapması kanıma dokundu doğrusu. bir gün inşaallah şu yunanlılarla bir maç yaparız

Mert

Yurt dışında bizim vatandaşlarımızı polisler öldüresiye döverler bizim polisimiz olay bittikten sonra gövde gösterisi yapar.Anca kendi vatandaşını joplar.Bu yunan bozuntuları nerede olduğunu bilmeden bizim bayrağımızı ezerler bizimkiler izler sadece.Böyle sessiz kalmak dokunuyor açıkcası.Alıcan bir tanesini felç oluncaya kadar dövcen.Helal olsun kameramana tek başına mücadele etmiş.Şimdi ona çalıştığı kanal ceza verir kamerayı kötü emellerine alet etti diye.İşte biz buyuz.Elin adamını savunuruz kendi vatandaşımızı bir çırpıda sileriz.Şaşırmamak lazım burası Türkiye !!

furkan5534

Alıntı yapılan: Mert 55 - 28 Ağustos 2010, 18:22:51
Yurt dışında bizim vatandaşlarımızı polisler öldüresiye döverler bizim polisimiz olay bittikten sonra gövde gösterisi yapar.Anca kendi vatandaşını joplar.Bu yunan bozuntuları nerede olduğunu bilmeden bizim bayrağımızı ezerler bizimkiler izler sadece.Böyle sessiz kalmak dokunuyor açıkcası.Alıcan bir tanesini felç oluncaya kadar dövcen.Helal olsun kameramana tek başına mücadele etmiş.Şimdi ona çalıştığı kanal ceza verir kamerayı kötü emellerine alet etti diye.İşte biz buyuz.Elin adamını savunuruz kendi vatandaşımızı bir çırpıda sileriz.Şaşırmamak lazım burası Türkiye !!

gerçekten öle ne olursa olsun bi gurup yunan adisinin gelip adi adi hareket etmesı ınsana dokunuyor.yazdıgın her kelımenın noktasına vırgulune kdr katılıyorum.bizim polislere ben artık aqzımı acmak bıle ıstemıorm Allah heğpsınden sorsun !!!!!!!!!!!!!!!!!11

kabacevizli55

kendi forumlarında 2500 kahraman gönderiyoruz demişler    ulan o.çları bütün dünyayı getirdiniz çanakkaleye eskişehire sakaryaya dumlupınara kütahyaya hepsini gömdük toprağa 3 5 tane piç kurusuyla mı hava atıyolar  işte yer kafasına kamerayı  ayrıca paoklular sanalda kardeşlik sayfası kuran malum p*ç bejeke  taraftarınada burdan en güzel dileklerimi gönderiyorum adi. ermeni rum p*çleri hepininizin .....

kabacevizli55

taraftarlar web sitelerinde de galibiyetin verdiği şaşkınlıkla Ayasofya'ya haç dikilmiş bir animasyon yayınladılar. PAOK'lu taraftarların web sitelerinde yer alan animasyon Türklerin ve müslümanların tepkisine neden oldu. Animasyonda, Ayasofya'ya haç dikilmiş ardından da 4 minare teker teker yıkılıyordu

Akıncılar adlı Hacker grubu bu gelişmelerden sonra paokmedia sitesini çökertti.

Yayınlanan küstah Ayasofya videosundan sonra minareleri yeniden dikilmiş bir Ayasofya fotoğrafı ve Atatürk'ün selam veren bir fotoğrafı ile cevap verildi. Sayfada ayrıca "Siz Ayasofya'yı yıkamazsınız ama biz sanalı başınıza yıkarız" ifadesi Türkçe, İngilizce ve Yunanca olarak yayınlandı. Bu hack olayından sonra PAOK taraftarı Febe ile ilgili bütün küçük düşürücü haberleri sitesinden sildi.

kutsalforma

Bunlarin alayina basacaksin dayagi. Avrupada olacakti bu olay, adamlari önce essek sudan gelinceye kadar döver ardindan mahkemeye cikarirlardi. Ama nerde bizim Polisimizde o vatanseverlik?Cikar jopu bas dayagi, Türkemi yetiyor gücün senin?

Birazda normal karsiliyorum bu yunan p..lerinin bize olan kinini?
Eee kolay degil, önce koskoca Anadoluyu al ellerinden, buda yetmezmis gibi adamlarinin memleketini feth et, 400 yil hüküm sür ve birde Kibris Baris Harekati derken, adamlarda ciddi bir asaglik ve eziklik psikolojisi olustu ;D ;D

Yunan olsaydim, bende sevmezdim Türkleri.  ;D ;D

Adamlar kendini modern Avrupanin besigi kabul ediyorlar ama atli, silahli Türklere karsi yüzyillardan beri eziliyorlar.
Onlara sadece su resmi yolluyorum  ;D Hatirlayacaksiniz, Osmanlidan kurtulus yildönümlerinde iyi bir gecirmistik bunlara...

eren55

Ulan şu adiler istiyorum bir maça gelseler Samsun'a.

Serkan

eren55

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Ocak 2011, 03:09:19
adamları göstermez bile polis sana ( =

Hele gelsinler bak görüyor muyum görmüyor muyum.Kadifekale çocuğuyuz usta.İş zarar vermeye geldi mi biz son noktaya geliriz.Tecrübemiz var iyi kötü.

Serkan

Kolay değil müdür o işler senin düşündüğün kadar ;)

kuzey55

bende kadıköy çocuğuyum alayına gider ermeni yunan farketmez uleynn :)

öyle kolay değil bu işler.mahallede racon kesmeye benzemez öyle