Trabzonluların %90'ının ikinci takımı Galatasaray'dır

Başlatan 55.hakan, 05 Mayıs 2011, 10:27:49

« önceki - sonraki »

55.hakan

05 Mayıs 2011, 10:27:49 Son düzenlenme: 05 Mayıs 2011, 10:47:10 hakanelgun
Eski TOKİ Başkanı, milletvekili adayı Erdoğan Bayraktar:Trabzonsporluyum ama Trabzon'dan sonra tuttuğum takım Galatasaray'dır. Özhan Bey çok yakın arkadaşımdı, kendi bana getirdi kongre delege kartını. Ben 1972 yılından beri Trabzonluyum. Zaten Trabzonlular'ın neredeyse yüzde doksanı ikinci takım olarak Galatasaray'ı tutar  :D

Kaynak linki:http://haber.gazetevatan.com/basbakan-bana-sen-yanlis-yaptin-dedi/375361/1/Gundem

Gerçekten elimize büyük bir koz geçti yukarıdaki linki bir köşeye saklayın  :)

kuzey55

hahahah  adam itiraf etmiş.zaten önceki gs-ts sevişmeleri buna kanıttır :)

1927

Oyoyoyoyoy....

Elimize tarihi bir koz geçti.
Adam haklı. Ben yıllardır bunu savunuyordum zaten. Pek çok Trbzonlu arkadaşım var ya GS'liler ya da GS sempatizanı.
Bunun temeli de sehrin en eski takımlarından olan İdmanocağı^nın sarı-kırmızı olmasıdır.

1965 yılındaki idmanocağı

zaten gslilerin ıslıkladığı bu adama tsliler sahip çıkmıştır.
Alıntı
Galatasaray taraftarının Türk Telekom Arena'daki açılış konuşması nedeniyle topa tuttuğu Galatasaraylı olduğu bilinen TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar'a hemşehrileri destek çıktı.

BAYRAKTAR TRABZON OF DOĞUMLU

Türk Telekom Arena polemiği Ankaragücü maçında Avni Aker'de açılan pankartla boyut değiştirdi. Erdoğan Bayraktar olayında bordo mavili taraftarlar, Trabzon'un Of ilçesi doğumlu Bayraktar'dan yana tavır aldı.

ADAM GİBİ ADAM

Trabzonsporlu taraftarlar, TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar için ''Adam gibi adam Erdoğan Bayraktar'' yazılı pankart açtılar.

Kaynak : http://www.internethaber.com/adam-gibi-adam-erdogan-bayraktar-323095h.htm#ixzz1LSdpv9ny

bilinen bir gerçeği itiraf etmiş, trabzonsaraylılar :) :)

Ahmeti

Bunların % 90 gs sempatizanı geri kalan % 10 uda rize sempatizanı

İtoş

55.hakan

Hani bize diyorlardı ya taraftarınızın çoğu çift takımlı diye.İşte size kanıtlı çift takımlılık.

samsunum

CurvaSs

td'ye gerek yok bence; antipatik gözükmeyelim. ama ateşli bi' tartışma sırasında ilk kullanan ben olurum. :)

Serkan

Gorkem

çok doğru demiş,samsunda tanıdığım çoğu trabzonlu arkadaşım,gs li

babasamsunlu

RİZELİLERDE FENERLİ..
İŞTE BUNLAR SIRF BU YÜZDEN DÜŞMAN OLMUŞLARDI ZAMANINDA..
ŞİMDİDE DOST OLMUŞLAR..
LA NE KADAR  TOPSUNUZ YA :):)

King Of The North

Giresunlular da Beşiktaşı tutarlar, hakikaten öyle tespitler cuk oturmuş.

Ollivanders

Dartagnan

twitter

valla samsunda da çok, trabzonda da çok böyle olanlar ama

trabzonlu dingiller yine her zaman olduğu gibi burada da işin bokunu çıkartarak "samsun'da samsunspor'lu yok" diyerek bizleri sinir ediyorlar

ulan mal fb-gs, fb-ts maçlarında da stad full'dü hem de açık kanaldayız

şampiyonluğa oynarken stadınızda boşluklar göze çarpıyor belirgin şekilde

jean