Yine O Polis - 2.mahkeme de yapıldı

Başlatan 34_55, 12 Haziran 2009, 16:27:44

« önceki - sonraki »

34_55

12 Haziran 2009, 16:27:44 Son düzenlenme: 12 Haziran 2009, 16:36:23 samsuni
evet arkadaşlar geçen sezon kartalspor samsunspor maçından sonra trafik amiri ve tek yıldızlı çevik kuvvet komserinin  eski 2. başkanımız sayın şafak gedikoğlu ve yanında çalışan ve istanbulda yaşayan samsunspor taraftarı engin karataşa saldırmasıyla ve engin karataşı polis otosunda dövdürmesiyle başlayan daha sonrada eski başkanımız fuat köktaşa çirkin sözler diyen 6 ay sonrada yine bir samsun takımı olan ÇARŞAMBASPORUMUZUN taraftarlarınada saldıran ve olayları körükleyen  emniyet mensubuyla ilgili, 2. mahkemeside 9 haziran salı günü yapıldı ve mahkemeye olayları çıkartan komiserde çağrıldı ve hakim sadece komiseri dinledi komiser SAMSUNSPORUMUZUN kendisini içişleri bakanlığına şikayet ettiğini ve o yüzden şafak gedikoğlu ve engin karataştan şikayetçi olduğunu söylemiş ve davada 23 ekim cuma  gününe ertelenmiş...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bizim memlekette kotuluk yapanin yanına kar kalir.hele de kanunu uygulayicilar bir baska alem dir?ama -sen benim kim oldugumu biliyormusun? cümlesinin kalkani altinda ki insanlara dokunamamanin hirsini bizim gibi mutevazi vatandaslardan cikarirlar?

King Of The North

Hiçbirşey çıkmaz,yaptıkları yanına kar kalacak,adalet mi var bu ülkede?

jean

kafasina gore adam dovuyor zibini tayfasi

Oflu

Pergani 55

Bi bu eksikti. başımızda o kadar sorun var ki ne deyim bilmiyorum. hak yerini bulur inşallah

Ertuğrul Sağlam

vekillerimiz adam olsaydı o polis şuan tunceli de olurdu

sezgin

Kais

MAL olduğu kesinde MALatyalımı orası meçhul.

SamsunluReis

yaman55

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Boyle dengesizler yuzunden millet polislerden sogudu yaw

Tribün_ali

Biz ne dayaklar yedik adam dövüyor birde soruyor tanıdığınız biri de yok niye böle yapiyosunuz diyor demek arkamız saglam olsa bişe yapamıcak alıştık artık varsa cevresi geniş olsan savunsun hakkını bizde nerde

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Turkiyede Sistem kural kanun herkese esit derecede yaklasmiyor kardesim.paranin gucu ile kanunlari uygulamada degisiklik arz ediyor.ayni kanun kisilerin maddiyatina gore tabiri yerinde ise dansoz gibi kiviriyor.yani sozun ozu,bir baskadir benim memleketim???

yaman55

Kaskını çıkar Jopunu bırak Delikanlı kim bakalım'ım