HOCA ARAMAYA NE GEREK

Başlatan heroes55, 24 Haziran 2009, 11:47:40

« önceki - sonraki »

heroes55

takımda  para  yok yonetım  yok  ve  hala  hoca  arıyoz  kume  dusen  takımların  hocalarını  kulubun  basına  hoca  olarak  bıle  getiremeyen  beceriksiz  yonetim  nedennnnn????   syn tanju colak a  kulube  hoca  olarak  getirmeyi  dusun mez  akıl  alır  sey  deil bunlar  tanjudan  daha  iyisini mi  getirecekler  sanki benım  gorusum  takıma  gelebılecek  hocalar  ıcınde  en  iyisi  o  olur  tum  samsunspor biz uyelerınden  tek  dılegım  bu  konuyu  desteklemeleri  bir  kez  de  tanju  colak  gını neler  yapabılecegını gorelım   bu  kulupte  kımlere  sans  verilmediki  hadi  biraz  destek  arkadaslar  bu  konuda  biraz  daha  yogunlasalım  sesimizi  duyuralım  derim  hersey  daha  guzel  olacak  samsunspor  icin

hersey samsunspor  icin::::  heroes55

Sadece Samsunspor

tanjuya teklif edilse zaten balıklama atlar gelir Samsunspor'a ama 5-6 hafta iyi gider hemen peşine süperligden bir teklif gelir anında gider, paraya dayanamaz, hem haber gazetesinde istanbul takımlarının haberlerini yapmaya benzemez hocalık

serdaryavuz

2 günde satsın takımı ondan sonra onu karakteri belli o gitsin fb ye gs ye hoca olsun samsunspor kesmez onu

HaSaNCaN

Sercan

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 24 Haziran 2009, 12:20:55
aman aman allah korusun

hasancan bu imzandaki atkılardan var mı?..

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 24 Haziran 2009, 12:23:30
hasancan bu imzandaki atkılardan var mı?..

sezon başlamadan çıkacak.

özkan

msj sayın 8 kım oldugun bellı degıl.gelmısın yazıyon buraya.arkadaslar facebookda tanjunun agabeyıyle konusma fırsatım olmusdu yaklasık 3 ay once falan adam her sanal ortamda var hi5,face,vsvs arkadslarık spor sıtelerınde emınımkı burdada uyelıgı vardır.burdanda anlasılıyokı tanju su an işsiz heralde ;D

Sercan

kaptan 55

şampiyonluğu satan camiayı gözü kırpmadan satar

JohnAbruzzi

AntZ

Tanju'nun Samsunspor lu olup olmadığı, başarılı olup olamayacağı konularına girmiyorum. Yalnız şunu söyleyeyim, son günlerde yönetimle Tanju arasında "kulübün anahtarını teslim et" polemikleri yaşanırken Tanju'nun şu anda Samsunspor'a gelmesi olası görünmüyor. Bu nedenle başlığı gereksiz görüyor ve yönetimden daha fazla polemiğe neden olmaması için kilitlenmesini talep ediyorum.