Can'da sürpriz gelişme

Başlatan mehmet yılmaz, 03 Haziran 2009, 13:18:28

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: eski55 - 23 Haziran 2009, 23:26:54
can iy bir kardeşimizdir mutabıkız fakat... bu sene samsunsporda oynadığı maç sayısı ile orantılı bana bir tane asistini yani gol ortasının  söyleyebilirmisiniz.ne artısı var can ın bu sene bize ...  bu açıdanda bakmak lkazım bence..

en azından yüreğinde samsunspor yatıyor.en azından ruhu samsunspor diyor.daha ne.çok oynayanları da görüyoruz.fırsatını buldumu samsunsporumuzu şikayet ediyorlar

Kaya

bunu CAN da sevindirici gelişme olarak değiştiriyorum abim izninle çünkü bu takımda forma için oynayacak amatör oyuncuya bile varım ben bu habere çok sevindim

Baskent_Samsunspor

senin yüreğindeki samsunspor sevgisi yeter can bu takımda mutlaka kalmalısın bu saatten sonra bize futbolcu değil adam gibi adam sağlam yürekliler lazım....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Haziran 2009, 10:16:39
en azından tribüne gelirken , armasını öperek geliyor .. Can gibi 11 tane yeteneksiz ama ürekten adamlarımız olsa , buralarda olmazdık .. Tıpkı zamanında Vural gibi adamları beğenmediğimiz gibi
evet kardeşim ağzına sağlık.futbolcu da önce forma aşkı olması gerek.isterse top cambazı olsun.bir işe yaramaz.bir iki maç oynar sonra bilmem neresi kalkar forma aşkı olmayan futbolcularda.can çok mu iyi oynuyor derlerse ben de can bu formanın hakkını veriyor derim.bizim kurtuluş reçetemiz samsunspor ruhunu sonuna kadar tertemiz taşıyan futbolculardır.can da bunlardan biridir.

kaptan 55

omü besyodan mezun olmuş bu sene can yerimi bilmiyorum ama hayırlı olsun

berusa55

24 Haziran 2009, 13:21:26 #35 Son düzenlenme: 24 Haziran 2009, 13:56:52 berusa55
Canımızsın Can... Seni seviyoruz ve takımda kalmandan bizler taraftar olarak inan çok mutlu olacağız kardeşim... Güzel haberlerin devamı dileğiyle.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Haziran 2009, 13:21:26
Canımızsın Can... Seni seviyoruz ve takımdan kalmanda bizler taraftar olarak inan çok mutlu olacağız kardeşim... Güzel haberlerin devamı dileğiyle.
can sen samsunspordan biz de senden vazgeçemeyiz.bu büyük kulüp te nice başarılara imza atman dileğiyle

europe_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 24 Haziran 2009, 13:21:26
Canımızsın Can... Seni seviyoruz ve takımda kalmandan bizler taraftar olarak inan çok mutlu olacağız kardeşim... Güzel haberlerin devamı dileğiyle.

En kral futbolcumuz sensin Can abi. Seni cok seviyoruz...

Akyol

Süper haber inşallah takımda kalır Can gibi yürekten oynayan adamlara ihtiyacımız var. Bu arada diğer oyuncularımız ne alemde Oktay,Hasan,Volkan ? Bilgisi olan varsa aktarabilir mi?