Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

CriminaL

ordu olması da iyi yakın en azından.insallah doldururuz orduyu

celebi

kuzey55

en iyi seçim ordu olurdu zaten.keşke 19 mayıosta oynayabilseydik.inşallah akıllanmışızdır da koltuk atmayız yine inşallah sahaya.

CriminaL

eğer mersin maçında da tekrarlanırsa bu sefer fatura daha ağır olur zaten..3000 bile az 5000 iyidir  8)

celebi

Alıntı yapılan: CriminaL - 01 Eylül 2009, 10:46:28
eğer mersin maçında da tekrarlanırsa bu sefer fatura daha ağır olur zaten..3000 bile az 5000 iyidir  8)

inşaallah ünyelilerinde sanırım desteği olur gibime geliyor

King Of The North

Ramazan olması itibariyle Ordu'da 1000 kişi olsak iyidir diyorum ben,hele ki lige kötü başladık daha heyecana gelemedi kimse.

CriminaL

inşallah ünyelilerde destek verirler..tribünlerde çok boşluk olursa o maçı kaybedebiliriz çünkü bizim cocuklar cok gencler ve bu tür şeylerden çabuk etkileniyorlar ne yazık ki

birdost

Mersin ayağa iyi pas yapıyor,forvette çok yetersizler.Samsunspor gol yollarında sıkıntı çekmezse Mersini rahat yener.

Ladikli

Bu sezonda deplasman fukaralığımız devam edecek gibi görünüyor malesef.Bu yüzden kendi sahamızda oynayacağımız maçları mutlaka kazanmamız gerekiyor,aksi takdirde yine sıkıntı yaşayabiliriz.En kötü geçirdiğimiz sezonlarda bile tribünlerde gerçekten kayda değer rakamlar vardı,halada var.Şuan süper ligde bile bazı takımları saymazsak çoğunun bizim kadar seyircisi,taraftarı yok.Herşeye rağmen  Samsunspor taraftarı takımını en iyi şekilde desteklemeye devam ediyor edecektirde.Futbolcularımız ellerinden gelenin en iyisini yapsınlar,canla-başla,hırsla mücadele etsinler,ciddiyetle oynasınlar yenemeyeceğimiz takım yok.

fatih55ankara

arkadaşlar maç cezamız kesinleşirse ordu da.ben de ordudayım.bu hafta ben değil siz geleceksiniz.Allah büyük tabiki.şimdiden iş yerinden ordulu bir abi maça ben de gelicem samsun destekleriz dedi.bu sene inşallah ordu da iki maç seyredebileceğim.sevgili samsunspor biz üyeleri inşallah ordu ya gelirsiniz.

55JNR55

La 16:oo ne yaaa o saatte maç mı olur benim bütünleme sınavım başlıyo o gün 14:3o da. >:( >:(

Sercan

babasamsunlu

ONUMUZDEKI 3 SEZONUN TURKCELL SUPER LIG, BANK ASYA1. LIG VE TURKIYE KUPASI MACLARININ RADYODANYAYIN HAKKINI TRT ALDI

TURKIYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF) TARAFINDAN
DUZENLENEN VE 2009-2010, 2010-2011 ILE 2011-2012 SEZONU TURKCELL SUPER LIG, BANK
ASYA 1. LIG VE TURKIYE KUPASI MUSABAKALARININ RADYODAN YAYINLANMASINA ILISKIN
IHALE SONUCLANDI.
         TFF'DEN YAPILAN ACIKLAMAYA GORE, GELECEK 3 SEZONUN RADYO YAYIN HAKKINI,
TURKIYE RADYO VE TELEVIZYON KURUMU (TRT) ALDI.
         BUNA GORE TRT, 2009-2010 SEZONUNUN RADYO YAYIN HAKKI ICIN 2,5 MILYON
DOLAR ODEYECEK.

-AA-

babasamsunlu

haber anadolu ajansından şimdi geçti borsaya bildirildi bende ordan kopyaladım hayırlısı olsun..

samsunsporulan

bankasyanın yayın hakkı zaten trt deydi ama canlı yayın yapmıyolar